Dziś przedstawiamy Wam aplikację, dzięki której w szybki i prosty sposób użytkownicy mogą sprzedawać przedmioty. Rumgr otrzymał 500 tysięcy dolarów dofinansowania od udziałowców z Zappos oraz od Resort Gaming Group.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Znamy już kilka aplikacji, dzięki którym jest możliwe szybkie wystawienie aukcji internetowej, za pomocą kilku ruchów. Rumgr przyciąga przede wszystkim prostotą wykonania i wieloma ułatwieniami dla sprzedających, jak i kupujących.

Zaledwie kilka kroków dzieli nas od wystawienia aukcji. Po uruchomieniu iPhone’owej aplikacji robimy zdjęcie przedmiotowi, który mamy zamiar sprzedać, a następnie (opcjonalnie) dodajemy tagi, kategorie czy opis przedmiotu. Jeśli nie mamy na to czasu ani ochoty, to możemy zrobić zdjęcie i na tym zakończy się nasza praca nad aukcją. Nie jesteśmy również zobligowani do podania ceny, jaką chcemy uzyskać za nasz przedmiot. Każdy z użytkowników może wysłać nam ofertę i jeśli uznamy ją za adekwatną do wartości produktu, to możemy porozmawiać z kupującym np. na temat sposobu dostawy i dokonać transakcji.

Jak mówią twórcy aplikacji Rumgr, z założenia ma się zajmować rynkiem lokalnym tak, by jak najbardziej ograniczyć koszty przesyłki.

Otrzymane od inwestorów pieniądze mają służyć do promocji aplikacji oraz jego dalszego rozwoju.

źródło: venturebeat.com

Komentarze (0)