Moredays to aplikacja na urządzenia mobilne z systemem iOS. Dzięki niej możemy utworzyć dziennik z opisem całego dnia, notatnik z zapisanymi pomysłami, które krążą nam po głowie oraz listę zadań.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Zapewne, gdy słyszysz lista to-do, kojarzy Ci się konkurent opisywanego dzisiaj startupu - Wunderlist. Dlaczego przytaczam akurat tą aplikacje? Ponieważ, jak widać, twórcy obu z nich przywiązują dużą wagę do designu swojego produktu. Jak działa Moredays? Po dokonaniu krótkiej rejestracji wykonujemy pierwsze kroki, których finałem będzie stworzenie naszego dziennika. Wydarzenia to pierwszy feature warty uwagi. W Moredays w niezwykle ładny, a co najważniejsze prosty sposób zaplanujemy wydarzenie, do którego możemy dodać zdjęcie, znaczki oraz jego krótki opis. Notatki dodajemy tak samo, jak wpis do dziennika czy wydarzenia, ale w osobnych zakładkach. Zadania wyświetlane są w głównej zakładce aplikacji. Jeśli chcemy wyznaczyć sobie zadania na następny dzień, to wystarczy przeciągnąć palcem w lewo, by móc swobodnie je dodawać. Co ciekawe, utworzone notatki czy wydarzenia możemy zsynchronizować z aplikacjami Google (Google Drive, Google Calendar itp) oraz z Evernotem.

Moredays jest swoistym dziennikiem, który pozwoli nam zapisać wszystkie chwile warte zapamiętania. Aplikacja jest darmowa i możemy ją pobrać zarówno na iPhone’y jak i na iPady. Twórcy tego startupu mobilnego chwalą się, że z aplikacji korzysta 30 tysięcy aktywnych użytkowników. Startup był prezentowany na TechCrunch Disrupt SF’s Startup Alley wraz z polskim BookLikesem czy PhoneDeckiem, którego wcześniej opisaliśmy.

źródło: techcrunch.com

Komentarze (0)