Bing Fund - tak nazywa się nowy akcelerator i inkubator startupów powołany do życia przez Microsoft. Inkubator ma do zaoferowania szereg kursów, szkoleń i kontaktów oraz od 50 do 100 tysięcy dolarów na jeden projekt. Co z tego wyjdzie?

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Co trzeba zrobić, aby zostać przyjętym do programu? Należy nadesłać zgłoszenie z opisanym prototypem produktu oraz plan na monetyzację startupu. Te młode przedsiębiorstwa, które zostaną zaakceptowane otrzymają dostęp do API przeglądarki Bing oraz do nowych zastosowań, które powstały w Microsoft Research. Czym Bing Fund wyróżnia się od innych popularnych inkubatorów i akceleratorów takich jak YCombinator, TechStars czy 500 startups? Przede wszystkim doświadczeniem. Chyba nikt z nas nie zaprzeczy, że zespół giganta z Redmond wraz ze swoimi partnerami może zapewnić fantastyczne zaplecze do rozwoju startupów.

Inwestorzy prowadzący Bing Fund zapowiadają zainwestowanie w startupy, które ich zdaniem mają szansę na szybki rozwój. Zaproszone startupy wezmą udział w szkoleniach trwających od 4 do 8 miesięcy w zależności od potrzeb.

 

Komentarze (0)