Szukając ciekawych filmów o startupowcach znalazłem nowy serial Suitcase Startup. Dokument przedstawia głównego bohatera, Chrisa Bradleya, który co dwa tygodnie leci do Londynu gdzie spotyka się z innymi przedsiębiorcami. Nie ma swojego biura, mieszkania i pieniędzy. Startup tworzy "na walizkach".

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

fot. Fotolia

Kim jest Chris? Bohater serialu Suitcase Startup jest młodym przedsiębiorcą na co dzień mieszkającym w Walii. Inspiracją do stworzenia swojego startupu Publicate była wcześniejsza praca w fabryce LCD w Amsterdamie i Tajwanie. Dzięki temu narzędziu możemy w ciekawy sposób zaprezentować to co nas interesuje i co nas ostatnio zainspirowało.

W serialu zobaczymy jak Chris dzięki pomocy sponsorów stara się rozwijać swój biznes spotykając się z ciekawymi ludźmi. Celem serii jest pokazanie życia startupowca z najbliższej jemu perspektywy, czyli konsultowania projektu z innymi przedsiębiorcami i szukania pieniędzy od inwestorów. Pierwszy odcinek serialu możecie obejrzeć poniżej. W komentarzach opiszcie swoje wrażenia. Miłego oglądania!

Komentarze (0)