... ... ...

Startup Safary Berlin chce otworzyć drzwi do niemieckich startupowych biur

Dodane

06-05-2013

Mam Startup

Grupa entuzjastów Startup Safary, która odwiedza startupowe biura potrzebuje naszego wsparcia. Jego twórcy planują stworzyć europejski dzień drzwi otwartych dla zainteresowanych startupami. Do spełnienia zamierzonego celu potrzebują 10 tysięcy euro.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Wydarzenie będzie przypominać to popularną noc muzeów, ale zamiast odwiedzać muzea, będziemy odwiedzać startupowe biura. Nie będzie się to też dziać w nocy, ale od 8 rano do północy. - czytamy na stronie głównej wydarzenia. Jeszcze przed 6 września gospodarze będą mogli udostępnić na stronie dane dotyczące uczestnictwa w europejskim dniu drzwi otwartych. Celem całego zamieszania jest przekazywanie wiedzy uczestnikom wydarzenia i dzielenie się swoimi doświadczeniami. Jeśli zawsze chciałeś poznać ludzi, którzy stoją za startupem, z którego korzystasz na co dzień, to masz na to okazję - przekonują organizatorzy Startup Safary.

Zapraszamy do obejrzenia poniższego materiału video, promującego zbiórkę funduszy. MamStartup objął patronatem to wydarzenie.

 

 

Więcej informacji o samej zbiórce pieniędzy znajdziecie pod tym adresem: www.startnext.de/startupsafary

Komentarze (0)