Najprostszy sposób na skuteczną kampanię marketingową na Facebooku

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

W czasach, w których Facebook stał się dla wielu marketerów podstawowym kanałem komunikacji, posiadanie narzędzi wykorzystujących jego potencjał staje się koniecznością.

W czasach, w których Facebook stał się dla wielu marketerów podstawowym kanałem komunikacji, posiadanie narzędzi wykorzystujących jego potencjał staje się koniecznością. Z klientem wymagającym realizacji kampanii „na wczoraj” przy niewysokim budżecie, zbawieniem dla marketera jest nowa aplikacja SocialApps przygotowana przez wrocławską firmę Monterail.com.


SocialApps to koniec piekła, przez które kroczyli marketerzy nękani przez programistów. To konkursy instant. Na wczoraj, niedrogo, bez błędów. Sprawdzone i przetestowane rozwiązanie. Wystarczy założyć konto, ustawić parametry konkursu, uiścić niewielką opłatę i voila!, konkurs na Facebooku uruchomiony.

Na chwilę obecną marketerzy mogą korzystać z dobrodziejstw serwisu organizując konkursy na najlepszą ilustrację/zdjęcie oraz tekst. Już wkrótce nowe funkcje i typy konkursów.

źródło: informacja prasowa