NamNam – Społeczność kulinarnych wyjadaczy!

namnam spolecznosc kulinarnych wyjadaczy
Udostępnij:
Na początku czerwca wystartował NamNam, nowa aplikacja na smartfony dla pasjonatów kulinariów i fotografii. Aplikacja jest wirtualnym odpowiednikiem olbrzymiej książki kucharskiej, codziennie zapełnianej przepisami dodawanymi przez jej użytkowników.

Na początku czerwca wystartował NamNam, nowa aplikacja na smartfony dla pasjonatów kulinariów i fotografii. Aplikacja jest wirtualnym odpowiednikiem olbrzymiej książki kucharskiej, codziennie zapełnianej przepisami dodawanymi przez jej użytkowników. Na chwilę obecną, w fazie beta, aplikacja jest dostępna na platformę Android (od 2.3.6) oraz na smartfony iPhone (iOS<5.0). W ciągu najbliższego miesiąca pojawi się jednak także wersja na urządzenia z systemem Windows Phone.

Aplikacja NamNam, to coś więcej niż kolejny startup z kategorii food and drinks. Nie jest to także „instagram z potrawami”. NamNam to przestrzeń dla wszystkich miłośników jedzenia i dobrej kuchni, to przestrzeń dla kucharzy – domowych pasjonatów i prawdziwych profesjonalistów. Chcieliśmy stworzyć platformę, dzięki której użytkownicy będą mogli wymieniać się między sobą kulinarnymi pomysłami. Przed nami długa droga, ale wierzę, że nam się to uda. Zapraszam do NamNam – społeczności kulinarnych wyjadaczy! - mówi Bartosz Krupka, Head of Mobile, The Digitals

źródło: informacja prasowa