Nareszcie możesz wypożyczyć narty i snowboard online. Zrobisz to dzięki aplikacji CandyRent

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Szykujesz się na wyjazd w polskie góry i nie chcesz kupować nart, ale na samą myśl o buszowaniu w przeglądarce odczuwasz niechęć? Polubisz CandyRent – platformę, która skupia wypożyczalnie sprzętu narciarskiego w jednym miejscu.

Twórcami CandyRent są czterej programiści i pasjonaci narciarstwa. Aplikacja powstała z niecierpliwości. Kuba, jeden z założycieli platformy, po kilku latach przerwy pojechał na narty w polskie góry. Chcąc uniknąć kupowania sprzętu, starał się znaleźć wypożyczalnię z rekomendacjami. Nie znalazł strony skupiającej polecane miejscówki, a jedynie pojedyncze wypożyczalnie w Google, z których większość miała niezbyt zachęcające strony www. Nie mógł też zarezerwować nart online, zostało mu więc ryzykowne stawienie się osobiście w wypożyczalni. Na miejscu – zaskoczony jakością sprzętu i tym, że mało kto wie, jak dobrej jakości usługi oferują niektóre wypożyczalnie – postanowił stworzyć platformę, gdzie każdy może zarezerwować świetne narty lub deskę snowboardową w dobrej cenie – tylko w najlepszych wypożyczalniach. 

CandyRent wychodzi naprzeciw potrzebom entuzjastów narciarstwa, którzy cenią swój czas i wygodę. Wybierając narty czy snowboard nie musisz być na miejscu – na podstawie kilku informacji o twoich umiejętnościach i stylu jazdy wypożyczalnia dobierze dla ciebie idealny sprzęt. Miejsca, które współpracują z CandyRent oferują sprzęt o jakości, która przewyższa wszystkie typowo amatorskie narty. Kupując amatorskie narty za 800 zł myślisz, że zaoszczędziłeś, a tymczasem możesz wydać tylko 200 zł i wynająć na tydzień narty warte 2500 zł, na których jeździ się o dwie klasy lepiej. Bez dużych inwestycji możemy jeździć na światowej klasy sprzęcie. Biorąc pod uwagę fakt, że można go również zarezerwować online, myślę że ten poziom usług przekona każdego narciarza czy snowboardzistę – mówi Przemysław Bujok, właściciel wypożyczalni Wintergroup Nowa Osada w Wiśle. 

CandyRent wpisuje się w coraz popularniejszą i wygodniejszą dla użytkownika opcję bukingu. Internetowe rezerwacje sprzętu to przyszłość branży usług – niebawem będziemy robić je coraz częściej, prawdopodobnie załatwiając wszystko online niczym w biurze podróży i przyjeżdżać na gotowe. Co ciekawe, wiele osób nie ma pojęcia, jakie dodatkowe usługi oferują wypożyczalnie nart, a dzięki CandyRent sprawdzisz, że niemal w każdej z nich możesz zostawić narty i buty do wysuszenia przez noc. Takie miejsca oferują też darmowe skibusy z wypożyczalni na stok, smarowanie nart na życzenie albo wymianę na inny model, jeśli poprzednio wybrany się znudził.

Nowa platforma dla narciarzy to także korzyści dla wypożyczalni. 73% polskich narciarzy jeździ w polskie góry, a ponad 60% osób, które będą wypożyczać sprzęt, planuje sprawdzić wypożyczalnie online. CandyRent zapewnia wypożyczalniom większą bazę klientów, darmową obecność w internecie i zwiększone zyski. Zima coraz bliżej – jeśli masz do dyspozycji sprzęt w swojej wypożyczalni albo planujesz ferie w polskich górach i nie masz odpowiedniego sprzętu – CandyRent – wypożyczalnia nart i snowboardu dla Ciebie.