Narzędzia do analizy procesów biznesowych w MŚP dostępne za kliknięciem myszki

narzedzia do analizy procesow biznesowych w msp dostepne za kliknieciem myszki
Udostępnij:

Firmy zarejestrowane na FWF mają dostęp do 25 bezpłatnych narzędzi, które umożliwiają przeprowadzenie m.in. analiz finansowych, sprzedażowych, obliczenie progu rentowności czy zweryfikowania kontrahenta. Aby skorzystać z narzędzi, należy wprowadzić wymagane dane a system sam przygotowuje dla nas raport końcowy. Portal umożliwia więc obniżenie kosztów księgowych w małych firmach i usprawnienie procesów decyzyjnych oraz poprawę konkurencyjności całego sektora MŚP.

Dostępny zbiór narzędzi będzie się stale powiększał. - Kluczowym elementem serwisu jest kreator nowych narzędzi, który umożliwia stworzenie nowego modelu analitycznego na portalu na postawie dostępnych szablonów. Zapraszamy wszystkich analityków do współpracy z portalem i czerpania korzyści finansowych z udostępnionych narzędzi – mówi Olga Stawiszyńska-Jakubowicz, kierownik projektu. Dzięki możliwości tworzenia nowych, autorskich narzędzi, dostosowanych do indywidualnych potrzeb danego sektora portal ma szansę stać się popularnym rozwiązaniem do przeprowadzania analiz i ułatwić podejmowanie dezycji przez menadżerów działów czy właścicieli firm.

Firmowy Warsztat Finansowy jest całkowicie dostępny z poziomu komputerów, posiadających dostęp do Internetu pod adresem www.e-fwf.pl. Portal powstał dzięki wsparciu funduszy europejskich z programu Innowacyjna Gospodarka.