Nasza aplikacja otrzymała nominację w konkursie Webby Awards. Podsumowanie roku Immersion

Dodane: 21.12.2021

Piotr Baczyński

Udostępnij:

Odpowiadamy za stworzenie aplikacji – MISSION TO MARS AR. Nasza technologia ujrzała światło dzienne, wspierając lądowanie łazika Perseverance na Marsie. Bezpłatna aplikacja w formie gry składa się z 7 doświadczeń, dzięki którym możemy np. lepiej poznać Marsa, wziąć udział w starcie łazika i pokierować jego lądowaniem na planecie.

Czytasz właśnie artykuł z cyklu, w którym polskie startupy, firmy technologiczne i fundusze venture capital podsumowują 2021 rok.

Nagrody

W kwietniu nasza aplikacja otrzymała nominację w konkursie Webby Awards. Otrzymaliśmy też nominację do nagród Apple Design Awards. W czerwcu 2021 roku aplikacja znalazła się w gronie triumfatorów 100. edycji konkursu ADC Awards, a w październiku 2021 r. zdobyła nagrodę na VIFF Immersed Awards.

MISSION TO MARS AR to drugi projekt, który stworzyliśmy z Smithsonian Channel – poprzedni APOLLO’ S MOON SHOT AR został nominowany do nagrody EMMY, Webby czy SXSW. Każdy z elementów aplikacji konsultowaliśmy m.in. z NASA.

Partnerstwo z iFIT

W połowie listopada br. ogłosiliśmy, że nasza spółka zależna – Immersion Games – nawiązała współpracę z największym producentem urządzeń fitness na świecie – iFIT Inc. Dzięki kooperacji stworzone przez nas gry, które zawierają elementy sportu, będą promowane przez obie firmy.

Autor: Piotr Baczyński, CEO Immersion