Naucz się języka chińskiego w niecały rok. Twórcy tej aplikacji się udało

Dodane: 27.07.2016

Mam Startup

Udostępnij:

Język mandaryński uchodzi za jeden z najtrudniejszych języków, który można opanować. W jego nauce ma pomóc ta aplikacja mobilna. Dzięki metodzie, na której jest oparta, jej twórca w niecały roku zdał egzamin potwierdzający biegłą znajomość języka chińskiego.

fot. pixabay.com

– Pomysł na Zizzle zrodził się, kiedy kilka lat temu ja i mój wspólnik uczyliśmy się języka mandaryńskiego w Nankin w Chinach. Dlatego, że nauka na pamięć była monotonna i nudna, zmagałem się z zapamiętaniem 3 tys. chińskich znaków, które były potrzebne, żeby móc płynnie czytać – pisze Lukas Lohove, CEO Zizzle. Przedsiębiorca zaczął wówczas myśleć o zabawnych, wizualnych historyjkach, które pomogłyby mu utrwalić chińskie symbole.

Dzięki tej metodzie opanował język na tyle dobrze, że niecały roku później zaliczył egzamin potwierdzający biegłą znajomość języka mandaryńskiego. Autor aplikacji tłumaczy, że działanie Zizzle oparł właśnie na tej samej metodzie, która pomogła mu uporać się z nauką. Zobaczcie na poniższym wideo na czym polega skuteczność tego programu.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem