Naucz się prezentować siebie i swój pomysł! Przed nami ostatnie spotkanie z cyklu wySTARTUPuj z Prahą!

naucz sie prezentowac siebie i swoj pomysl przed nami ostatnie spotkanie z cyklu wystartupuj z praha
Udostępnij:
Już 1 czerwca kolejne, ostatnie przed wakacjami, spotkanie z cyklu wySTARTUPuj z Prahą, na które serdecznie zapraszają organizatorzy - Startup Academy i Kino Praha. Tym razem uczestnicy dowiedzą się, jak skutecznie zaprezentować siebie i swój pomysł, by odnieść sukces w biznesie.

Podczas poprzednich spotkań doświadczeni prelegenci-startupowcy radzili, jak wpaść na genialny pomysł na biznes oraz jak zbudować najlepszy team na świecie. Teraz nadszedł czas, aby dowiedzieć się jak w atrakcyjny i efektywny sposób przedstawić swój startup światu! Zdobyta wiedza niewątpliwie przyda się, gdy nadejdzie taki moment, gdy potrzebny będzie zastrzyk gotówki do dalszego rozwoju. Podczas spotkania z cyklu wySTARTUPuj z Prahą uczestnicy nauczą się, jak przedstawić swój pomysł inwestorom, aby uwierzyli w ich ideę i zgodzili się zaryzykować swój kapitał.

Często początkujący przedsiębiorcy napotykają na problem, gdy inni nie rozumieją zaproponowanych przez nich rozwiązań. O tym jak zaprezentować skomplikowany pomysł w taki sposób, aby dla każdego był zrozumiały, a ponadto zainteresował inwestorów, opowie Adam Kuzdraliński z Nexbio.

Rzucić korpo i otworzyć startup? Na to potrzeba nie lada odwagi, ale nasza kolejna prelegentka podjęła to wyzwanie. Anna Rutkowska to współzałożycielka i Partnerka Zarządzająca startupu WeGirls, w który zainwestował m.in. Experior Venture Fund oraz Black Swan Fund. Na najbliższym spotkaniu opowie jak przekonała do swojego pomysłu inwestorów.

A może by tak przekuć swoją pasję w biznes? Jakub Kur - co-Founder i Prezes First11 to doskonały tego przykład. Łącząc swoją pasję do piłki nożnej oraz szybko rozwijającą się branżę IoT i wearables, wpadł wraz z współzałożycielem na idee First11. Już 1 czerwca opowie o tym jak przygotować się do pitchu oraz jak przełożyć pomysł na kilka slajdów.

Przed nami trzy inspirujące wystąpienia, debata oraz owocny networking. Dodatkowo, wstęp jest całkowicie bezpłatny, ale… liczba miejsc ograniczona! Żeby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się na: http://www.wystartupujzpraha.pl/.

Odbierz swój bilet, przyjdź do Kina Praha i ciesz się nowymi możliwościami!

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia