Naucz się przemawiać w ramach praktycznej olimpiady „Zwolnieni z Teorii”

Dodane: 13.04.2017

Informacja prasowa

Udostępnij:

Występowanie publiczne stanowi dla ciebie problem? Paraliżuje Cię strach, czy może po prostu nie potrafisz przyciągnąć uwagi odbiorców? Z pomocą nadciąga Modern Talking, projekt społeczny czwórki licealistów z Katowic realizowany w ramach praktycznej olimpiady „Zwolnieni z Teorii”!

Zauważyli oni wśród swoich rówieśników strach i niechęć do wystąpień publicznych. Wiedząc, że w dzisiejszych czasach umiejetność publicznego przemawiania jest niezbędna, a jednocześnie stanowi ona dla większości barierę nie do pokonania, postanowili zorganizować nieodpłatne prelekcje oraz warsztaty ze specjalistami w tej dziedzinie. Wydarzenia odbędą się w katowickiej Strefie Centralnej w następujących terminach:

– 29.04 (sobota)

– 05.05 (piątek)

– 13.05 (sobota)

Projekt kierowany jest głównie do młodzieży gimnazjalnej, licealnej oraz studentów, ale również do wszystkich innych osób zainteresowanych tą tematyką. Ci, którzy nie boją się wyzwań, a chcą zdobyć nowe umiejętności, jak również pogłębić posiadaną już wiedzę powinni już teraz zacząć śledzić działania „Modern Talking” i odwiedzić ich fanpage na Facebook’u!

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem