Nawet 1 milion złotych dla zwycięzców Global Startup Challenge!

Dodane: 08.02.2013

Mam Startup

Udostępnij:

Polska Fundacja Przedsiębiorczości oraz Spółka Red Sky zapraszają odważnych twórców z całego świata do spróbowania sił w wyścigu pieniądze! Rozwój własnego e-biznesu jest na wyciągnięcie ręki!

Polska Fundacja Przedsiębiorczości oraz Spółka Red Sky zapraszają odważnych twórców z całego świata do spróbowania sił w wyścigu pieniądze! Rozwój własnego e-biznesu jest na wyciągnięcie ręki!

Na czym polega Global Startup Challenge?

Nawet 1 milion zł czeka najlepszych – bo zwycięzców może być wielu! Zgłoszenia zespołów i projektów można przesyłać do 24 lutego poprzez stronę www.globstartup.com. Czekamy na wszystkich, którzy chcą rozwinąć, ulepszyć projekt i są zdeterminowani osiągnąć globalny sukces internetowy – mówi Michał Frejtak z Red Sky. Organizatorzy wybiorą zgłoszenia, które mają największy potencjał, a ich pomysłodawcy zostaną zaproszeni do Szczecina, gdzie przez 3 dni wezmą udział w warsztatach i indywidualnych konsultacjach z ekspertami. Wygrać może każdy, kto udowodni, że warto inwestować w jego projekt. Chcemy, aby uczestnicy pokazali nam, że mają zapał, by zdobywać rynek globalny. Podobnie jak w poprzednich edycjach, laureaci otrzymają wsparcie merytoryczne jak i finansowe od Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości oraz Spółki Red Sky.

Jakie rezultaty przyniosły poprzednie edycje?

– Nie chcę zabrzmieć banalnie, ale GSC naprawdę zapoczątkowało nowy rozdział dla NeptunIDE. Kiedy braliśmy udział w konkursie, nasz projekt dopiero „raczkował”, i to tak naprawdę GSC było dla nas motywacją do rozwijania go – mówi Katarzyna Sokołowska, Prezes Zarządu NeptunIDE. – Już na etapie preinkubacji opieka Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości i Red Sky znacznie przyczyniła się do rozwoju NeptunIDE, przede wszystkim pozwoliła nam na przeprowadzenie bardzo istotnych badań użyteczności oraz korzystanie z cennych konsultacji.

– NeptunIDE jest spółką, w którą zainwestowaliśmy już wspólnie z Red Sky po edycji 2011 i jest to projekt, który bardzo dynamicznie się rozwija – mówi Grzegorz Gawlik, Menedżer Funduszu Pomeranus SEED. – Prowadzimy również zaawansowane rozmowy z laureatem edycji 2012, spółką Solpeo, autorem Solpeo Gaming Platform i mamy nadzieję, że już wkrótce wystartuje wspólny projekt.

Kto może wziąć udział w czwartej edycji Global Startup Challenge?

– Tak jak w poprzednich edycjach szukamy ludzi z pasją, mających kreatywne i niebanalne pomysły – mówi Arkadiusz Seńko (Prezes Zarządu Red Sky). – Liczy się także umiejętność wykorzystania tego co oferuje Internet oraz determinacja w próbach wpływu na jego rozwój. Do finału zakwalifikują się projekty, które mają potencjał zaistnienia nie tylko w kraju, ale też za granicą.

Rekrutacja do GSC 2013 trwa do 24 lutego. Zachęcamy do wzięcia udziału i przesłania swojego zgłoszenia. Nie odkładaj swojego sukcesu na później! Odnieś go z Global Startup Challenge!

Więcej informacji oraz regulamin GSC na: http://www.globstartup.com/

Nagroda: zwycięski/e zespół/ły mają szansę na inwestycję Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości (Fundusz Kapitału Zalążkowego Pomeranus Seed oraz inwestorzy prywatni w ramach Sieci Aniołów Biznesu AMBER), a także Spółki Red Sky, odpowiedzialnej za m.in. przeprowadzenie globalnej kampanii reklamowej.

Harmonogram konkursu:

Termin nadsyłania zgłoszeń: 24.02.2013 r. Ogłoszenie finalistów zaproszonych na warsztaty: do 27.02.2013 r. Pobyt na warsztatach i konsultacjach w Szczecinie: 04.03. 2013 r. – 07.03.2013 r. Ogłoszenie zwycięzcy/ów: do 14.03.2013 r. Noclegi: zapewniają Organizatorzy GSC Organizatorzy: Polska Fundacja Przedsiębiorczości, Red Sky Sp. z o.o

MamStartup objął patronatem medialnym to wydarzenie.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem