Nestmedic przeprowadzi kampanię crowdfundingową w Niemczech

Dodane: 17.08.2020

Informacja prasowa

Udostępnij:

Nestmedic, notowany na NewConenct właściciel rozwiązania telemedycznego Pregnabit, planuje pozyskanie finansowania w wysokości 1 mln euro w ramach kampanii crowdfundingowej na niemieckim rynku. W tym celu spółka podpisała umowę z profesjonalnym doradcą DLT Capital GmbH, który pomoże przygotować i przeprowadzić kampanią na jednej z platform: Companisto, Seedrs lub Seedmatch.
Pozyskane finansowanie zostanie przeznaczone na przygotowanie nowej wersji technologii Preganbit Pro, której składowymi są nowy system IT, nowe urządzenie wraz z sondami, przygotowanie Spółki do działalności na rynkach zagranicznych oraz finansowanie bieżącej działalności. Oczekiwaniem Zarządu jest pozyskanie około 1 mln EUR.

– Rozwiązanie Pregnabit ma globalny potencjał rozwoju, dlatego zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie kampanii finansowania społecznościowego o międzynarodowym zasięgu. Mamy dobre doświadczenia z niemieckim rynkiem, stąd decyzja o wyborze partnera na tym rynku. Proces pozyskania finansowania chcielibyśmy zakończyć na przełomie 2020 i 2021 r. – komentuje Jacek Gnich, prezes Nestmedic.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem