Netcamp – inspirujące spotkanie IT w Szczecinie już 23 lutego

Dodane: 17.02.2012

Lech Romański

Udostępnij:

Lutowy Netcamp o podnoszeniu jakości w IT, optymalizacji SQL, e-commerce i OpenVPN w chmurze Fundacja Netcamp zaprasza już w czwartek 23 lutego godzinie 18:00 na kolejne inspirujące spotkanie IT w Szczecinie. Prelegenci z Tieto opowiedzą o korzyściach z podnoszenia jakości w IT w formie projektu.

Lutowy Netcamp o podnoszeniu jakości w IT, optymalizacji SQL, e-commerce i OpenVPN w chmurze Fundacja Netcamp zaprasza już w czwartek 23 lutego godzinie 18:00 na kolejne inspirujące spotkanie IT w Szczecinie. Prelegenci z Tieto opowiedzą o korzyściach z podnoszenia jakości w IT w formie projektu.

Agenda spotkania:1. Projekt jakość – czyli jak skutecznie podnosić poziom dojrzałości w organizacji – Anna Orecka i  Dawid Sebastian, Tieto W projektach dla przemysłu obowiązują narzucone standardy, które odciskają się mocno na procesach używanych w firmie. Jak zapanować nad tymi procesami, jak zadowolić klienta, standard i swoje wewnętrzne polityki? Odpowiednie narzędzia, strategia wdrożenia, uczenie się na błędach, kompromisy i szukanie części wspólnych – lista jest długa, a doświadczeniem chętnie się podzielimy. Budowanie procesów w oparciu o międzynarodowe/przemysłowe standardy, narzędzia wspierające modelowanie i tworzenie procesów, techniki wdrożeń wśród pracowników [Agents of Change], doświadczenia po 3-letnim projekcie wdrażania standardu w międzykulturowym  projekcie.

2.  Efektywne techniki sprzedaży w e-commerce – Błażej Łukomski. Best.netJak zmaksymalizować zyski ze sprzedaży w internecie przez personalizację oferty  w sklepie internetowym. Zasady skutecznego korzystania z systemów rabatowych. Będzie też o optymalizowaniu działań sprzedażowych poprzez platformy aukcyjne.3. Bezpieczeństwo w chmurach, czyli jak i dlaczego stworzyliśmy OMNI – Robert Olejnik, TeoniteW czasach kiedy nagminnie powstają nowe zyliardowe usługi, a startup kojarzy się jedynie z pomysłem na narzędzie w chmurze postanowiliśmy zbudować mocno specyficzny produkt: SSL VPN oraz tzw. managed CA. Pozwoliło nam to na inne spojrzenie na biznes: jak zmieniać firmę usługową na produktową. Prezentacja opowie czego nauczyliśmy się podczas tej drogi: o korzystaniu z doświadczeń z wcześniejszych projektów (w tym z pracy w dużej korporacji), ale także nauki na własnych błędach.4. Optymalizacja zapytań SQL – Paweł Spychalski (Spychalski.info)MySQL podbił rynek stron internetowych. Dlaczego? Na pewno nie z powodu swojej prostoty, jakości technologicznej, czy oczywistości rozwiązań. Źle traktowany stanie się wąskim gardłem każdego systemu. Na szczęście, optymalizacja zapytań nie jest magią i pamiętając o kilku zasadach można skłonić go do wydajnej pracy.Spotkanie odbędzie się w nowym inspirującym miejscu, które zostanie wkrótce podane uczestnikom. Po prezentacjach organizatorzy zapraszają na branżowe dyskusje przy pizzy. Sponsorem lutowego Netcampa jest firma Best.net specjalizująca się w rozwiązaniach e-commerce.Wymagana jest bezpłatna rejestracja na spotkanie. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto zapisać się na to wydarzenie na Facebooku. Zapisz się już dziś i zaproś swoich znajomych! Więcej informacji na stronie www.netcamp.pl.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem