Netcamp - inspirujące spotkanie IT

netcamp inspirujace spotkanie it
Udostępnij:
Fundacja Netcamp zaprasza 26 kwietnia o godzinie 18:00 na kolejne inspirujące spotkanie IT w Szczecinie. Patrycjusz Kosuń zdradzi losy innowacyjnego projektu Slidepad, który miał zastąpić touchpada i mysz komputerową.

Fundacja Netcamp zaprasza 26 kwietnia o godzinie 18:00 na kolejne inspirujące spotkanie IT w Szczecinie. Patrycjusz Kosuń zdradzi losy innowacyjnego projektu Slidepad, który miał zastąpić touchpada i mysz komputerową. BTC opowie o budowaniu efektywnych zespołów IT a Titanis pokaże jak można wykorzystać sterowanie komputerem myślami.

Agenda:

  1. Czego NIE NALEŻY robić, aby osiągnąć sukces w innowacyjnym startupie? - Patrycjusz Kosuń, Dencologic (twórca SlidePada).  Założyciel DENCO LOGIC S.A. opowie o największych błędach, które popełnił podczas tworzenia innowacyjnego produktu i prowadzeniu startupa technologicznego.
  2. Budowanie efektywnych zespołów IT, czyli kiedy 2+2=5 - Rafał Chabowski, BTC Jak efektywnie zarządzać zespołem IT oraz motywować programistów? Co zrobić gdy zostajesz szefem swojego dotychczasowego kolegi? Czy kij jest skuteczniejszy niż marchewka?
  3. Sterowanie komputerem myślami - jak, po co, dlaczego? - Mateusz Kruszyński, Titanis Historia powstania projektu, poszukiwania finansowania i tego jak odmówić inwestorowi wejścia w spółkę za 1 mln zł.

Spotkanie odbędzie się w nowym miejscu - Free Blues Club (ul. Powstańców Wielkopolskich 20). Po prezentacjach organizatorzy zapraszają na branżowe rozmowy przy pizzy. Kwietniowego Netcampa, organizowanego w ramach inicjatywy InfoTrendy - Szczecińskich Dni Informatyki, sponsoruje Technopark Pomerania, który w ramach projektu ICTLabMarket wspiera współpracę nauki z biznesem.

Wymagana jest bezpłatna rejestracja na spotkanie. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto również dołączyć do wydarzenia na Facebooku. Zapisz się już dziś i zaproś swoich znajomych! Więcej informacji na stronie www.netcamp.pl.

źródło: informacja prasowa