Netcamp już 5 lat inspiruje branżę IT

netcamp juz 5 lat inspiruje branze it
Udostępnij:
Już w czwartek 13 grudnia o godzinie 17:00 Fundacja Netcamp będzie świętować 5. urodziny inspirujących spotkań IT w Szczecinie. Ponad 200 uczestników tego wyjątkowego spotkania pozna aktualne trendy w internecie oraz przyszłość IT.

Już w czwartek 13 grudnia o godzinie 17:00 Fundacja Netcamp będzie świętować 5. urodziny inspirujących spotkań IT w Szczecinie. Ponad 200 uczestników tego wyjątkowego spotkania pozna aktualne trendy w internecie oraz przyszłość IT.

Na grudniowym Netcampie Michał Brański (twórca portalu o2.pl i popularnego Pudelka) opowie o rynku e-commerce, trendach w reklamie internetowej oraz przyszłości wideo w sieci. Następnie Karol Wnukiewicz z Brand24 (znany też z przeboju Bitsy Boys “Internety robie”) pokaże trendy w social media i to jak marki na Facebooku komunikują się z kobietami. Jaka jest przyszłość telewizji? Czy Social TV będzie lepsze niż Smart TV? - na te pytania odpowie Paweł Czerski współzałożyciel Filmaster.TV. Z kolei Dariusz Gunia z BLStream przedstawi trendy na rynku mobile a Maciej Kuźniar z Oktawave opowie o przyszłości cloud computingu.

Netcamp już od 5 lat inspiruje rozwój branży IT w regionie. Podczas urodzinowego spotkania 5 inspirujących prelegentów pokaże jakie trendy zmieniły internet w ostatnich latach. Bardzo nas cieszy że ponad 200 uczestników spotkania i setka chętnych, którzy będą mogli zobaczyć transmisję online, chce poznać jak może wyglądać przyszłość cyfrowego świata za parę lat - mówi Maciej Jankowski, Prezes Fundacji Rozwoju Branży Internetowej “Netcamp”.

Piąte urodziny inspirujących spotkań Netcamp odbędą się w szczecińskim Multikinie. Organizatorzy dla ponad setki osób którym nie udało się zdobyć wejściówki planują transmisję online z wydarzenia. A po prezentacjach Netcamp zaprasza wszystkich uczestników do gry w kręgle oraz na branżowe rozmowy podczas afterparty. Partnerami urodzinowego spotkania są Technopark Pomerania w ramach projektu ICT Lab-Market, BLStream Consileon, Lemon Demon i Oktawave.

Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na spotkanie warto dołączyć do wydarzenia na Facebooku i zaprosić swoich znajomych. Więcej informacji na temat urodzinowego Netcampa na stronie http://www.netcamp.pl.

źródło: informacja prasowa