Netcamp o aplikacjach mobilnych już 19 kwietnia

netcamp o aplikacjach mobilnych juz 19 kwietnia
Udostępnij:
Fundacja Netcamp zaprasza już w piątek 19 kwietnia o godz. 18 na kolejne inspirujące spotkanie IT w Szczecinie. Najpierw Edukoala opowie jak na bazie doświadczeń z Doliny Krzemowej rozwija mobilny startup bez modelu biznesowego.

Fundacja Netcamp zaprasza już w piątek 19 kwietnia o godz. 18 na kolejne inspirujące spotkanie IT w Szczecinie. Najpierw Edukoala opowie jak na bazie doświadczeń z Doliny Krzemowej rozwija mobilny startup bez modelu biznesowego. Następnie Stopango pokaże jak zbudować i wypromować globalną aplikację na iOS. Appchance wyjaśni czym jest mobile growth hacking, a na koniec Taxi5 przedstawi case study jak w pół roku stworzyć mobilną aplikację i pozyskać dużego inwestora.

1. Jak stworzyć aplikację mobilną która nie zarabia i zdobyć inwestora, lekcje z Doliny Krzemowej - Michał Karmiński, Edukoala

2. Projektowanie, wdrożenie i promocja aplikacji dla iPhone - Michał Górski, Stopango.com

3. Jak zdobyć 2 mln na rozwój mobile taxi w Polsce? - Tomasz Popów, Taxi5

4. Growth Hacking. Jak pozyskać i zatrzymać użytkowników aplikacji mobilnej - Miłosz Wójcik, Appchance

Spotkanie Netcamp odbędzie się w klubie The Liquid (Al. Bohaterów Warszawy 34/35). Organizatorzy planują też transmisję online z wydarzenia. W sobotę odbędzie się też szkolenie dla osób zajmujących się tworzeniem aplikacji mobilnych.

Po prezentacjach będzie czas na branżowe rozmowy przy piwie i afterparty. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto dołączyć do wydarzenia na Facebooku i zaprosić swoich znajomych. Aby wziąć udział w spotkaniu wymagana jest rejestracja na stronie www.netcamp.pl.

MamStartup objął patronatem medialnym to wydarzenie.

źródło: informacja prasowa