Netcamp startuje z OpenCoffee w Szczecinie

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Kiedy większość branżowych spotkań IT ma wakacyjną przerwę Fundacja Netcamp startuje ze spotkaniami OpenCoffee w Szczecinie.

Kiedy większość branżowych spotkań IT ma wakacyjną przerwę Fundacja Netcamp startuje ze spotkaniami OpenCoffee w Szczecinie.

Pierwsze z nich odbędzie się w czwartek 21 lipca o godz. 18 w innowacyjnej kawiarni Planet Surface.

Celem spotkań OpenCoffee jest stworzenie miejsca gdzie lokalni przedsiębiorcy internetowi mogą porozmawiać na temat e-biznesu i technologii, spotkać znajomych i poznać nowe osoby z branży oraz podzielić się z innymi swoim doświadczeniem. Dzięki kreatywnej atmosferze i interaktywnym stołom Surface startupy mogą zaprezentować też swoje projekty i zebrać feedback na ich temat. Organizatorzy są też otwarci na ciekawe pomysły dotyczące formuły spotkań. OpenCoffee to międzynarodowa sieć spotkań które odbywają się w ponad 100 miastach na świecie. Pierwsze spotkanie odbyło się w 2007 r. w Londynie.

Na pierwszym spotkaniu Jakub Laskowski zaprezentuje możliwości technologii HTML5/CSS3 z punktu widzenia programisty, który tworzy nowoczesne aplikacje internetowe. Przedstawi też projekt NeptunIDE – zintegrowane środowisko programistyczne działające w przeglądarce internetowej, intensywnie wykorzystujące HTML5. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagane sa zapisy na stronie OpenCoffee.netcamp.pl

źródło: informacja prasowa