Neurotechnologie przykładem procesu transferu wiedzy z nauki do biznesu

neurotechnologie przykladem procesu transferu wiedzy z nauki do biznesu
Udostępnij:
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na konferencję pt. „Neurotechnologie jako przykład procesu transferu wiedzy z nauki do biznesu w działalności inwestycyjnej MARR S.A.” organizowaną w ramach projektu „Kapitał na innowacje”.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na konferencję pt. „Neurotechnologie jako przykład procesu transferu wiedzy z nauki do biznesu w działalności inwestycyjnej MARR S.A.” organizowaną w ramach projektu „Kapitał na innowacje”. Spotkanie odbędzie się 26 marca 2013 r. w krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II. Początek godz. 10.00.

To kolejne wydarzenie organizowane przez MARR S.A., którego celem jest popularyzacja idei transferu wiedzy i komercjalizacji badań naukowych. Podczas konferencji poruszona zostanie tematyka neurotechnologii jako rozwiązań innowacyjnych, które mogą uzupełniać i poszerzać zastosowanie standardowych metod terapii i promocji zdrowia, znajdując jednocześnie zastosowanie w biznesie.

W czasie spotkania dyskutowane będą również zagadnienia dotyczące miejsca funduszy kapitałowych w systemie rozwoju innowacji. Zaproszeni eksperci przedstawią rynkowe przykłady zastosowania technologii innowacyjnych.

Do udziału w dyskusji zapraszamy zarówno środowiska naukowe, lekarzy, neuroterapeutów, specjalistów zatrudnionych w służbie zdrowia i placówkach oświatowych, nauczycieli oraz rodziców zainteresowanych ww. problematyką, jak również osoby oraz instytucje na co dzień związane z wdrażaniem innowacji i transferem wiedzy z nauki do biznesu.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Aby zarejestrować się należy do 22 marca wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie:www.marr.pl/konferencja2013. Szczegółowe informacje: www.marr.pl/konferencja2013.

MamStartup objął patronat nad tym wydarzeniem.

ZAPRASZAMY!
26 marca 2013r., Godz. 10.00
Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II
ul. Prądnicka 80, 31-202 Kraków

źródło: informacja prasowa