Ekoplaneta.pl to pierwszy w Polsce specjalistyczny serwis internetowy do handlu żywnością ekologiczną. Serwis adresowany jest do osób fizycznych oraz firm prowadzących sklepy z ekologiczną żywnością, ekologiczne gospodarstwa rolne lub po prostu sprzedających i kupujących ekologiczną żywność.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Serwis można porównać do tradycyjnego targowiska, na którym wielu sprzedawców może sprzedawać swoje produkty a kupujący mogą liczyć na bogatą ofertę produktów ekologicznych. Wystawianie na sprzedaż w serwisie jest bezpłatne. Niska prowizja pobierana jest wyłącznie od sprzedanych towarów. Sprzedawca dysponuje pomocnymi narzędziami m.in.: planowaniem do 30 dni do przodu kiedy oferta sprzedaży ma pojawić się w serwisie, bezobsługowym automatycznym wznawianiem sprzedaży czy systemem notatek w Panelu użytkownika.

Serwis Ekoplaneta przywiązuje dużą wagę do bezpieczeństwa transakcji m.in. poprzez system komentarzy, weryfikację danych wszystkich sprzedawców oraz szyfrowanie transmisji danych osobowych oraz firmowych.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)