Kronikasmyka.pl stworzono dla dzieci i rodziców, którzy chcą pisać wirtualny pamiętnik z życia swojej rodziny i dzielić się twórczością dziecka. Kronikasmyka.pl jest wirtualnym miejscem spotkań całej rodziny, niezależnie od dzielącej jej kilometrów czy kontynentów.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Serwis ma oferować do sprzedaży strony www dla dzieci i rodzin na tyle proste w obsłudze, że każdy może aktualizować jej treści, filmy, zdjęcia i komentarze. Prywatna strona www smyka ma uniwersalny charakter. Po pierwsze, pomaga rodzinom być bliżej siebie, wymieniać aktualne wiadomości i pliki video z ostatnich spotkań rodzinnych,  szkolnych przedstawień czy konkursów tanecznych. Komentarze, życzenia, zdjęcia - wszystko w jednym miejscu spotkań. Po drugie, rodzice, którzy pragną wypromować talent swojego smyka i podzielić się jego twórczością, mają możliwość zbudować prawdziwie profesjonalną stronę www dla swojej Małej Gwiazdy, zamieszczając portfolio z sesji zdjęciowych, filmów z pokazów mody, występów tanecznych i wokalnych. 

Dodatkowo, kronikasmyka.pl publikuje zbiór wydarzeń i miejsc wartych uwagi pod kątem rozwoju najmłodszych i nauki przez zabawę, ale - w odróżnieniu od innych serwisów parentingowych-  lista rekomendacji  jest  wyselekcjonowana  i promuje inicjatywy publicznie dostępne.

Serwis ma aspiracje być przyjaznym pośrednikiem między światem mediów i technologii informatycznych a użytkownikami poszukującymi wartościowych miejsc w sieci.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)