Zastanawiałeś się kiedyś, co to za koszulka, którą nosi osoba ze zdjęcia na popularnym portalu i gdzie można taką kupić? Teraz wystarczy, że najedziesz myszką na zdjęcie i dostaniesz bezpośredni link do sklepu, który taki sam lub podobny produkt.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Tak działa Picadoo, które zmienia zdjęcia na stronach internetowych w interaktywne formy reklamowe. Daje przez to odwiedzającym strony internetowe możliwość bezpośredniego zakupu przedmiotu, który widzą na zdjęciu.

Picadoo jest pierwszą działającą w Polsce siecią promocji produktów na zdjęciach, która daje wydawcom nowe źródło dochodu oraz innowacyjną funkcjonalność. A sklepom internetowym atrakcyjną, wizualną formę dotarcia do klienta dokładnie w chwili, kiedy dany produkt przyciąga jego uwagę. Jest przy tym przyjazną formą dla odwiedzających strony, ponieważ pojawia się dopiero na żądanie. Żadnych wyskakujących banerów, otwierających się okienek czy reklam wideo z dźwiękiem.

Zasada działania Picadoo jest prosta i przyjazna dla wydawców oraz reklamodawców. Dzięki rozliczeniu w systemie CPC reklamodawcy unikają zbędnych kosztów. Wydawcy natomiast nie muszę rezygnować z dotychczasowych form reklamy na swoich stronach, ponieważ Picadoo nie zajmuje żadnego dodatkowego miejsca. Ponadto dzięki ściśle dopasowanym produktom, Picadoo oferuje potencjalnym klientom produkt dokładnie taki, jakiego szukają. Dzięki temu efektywność reklamy w Picadoo kilku- lub kilkunastokrotnie przewyższa banery czy inne formy reklamy wizualnej.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)