Zapraszamy na kolejną odsłonę bezpłatnych warsztatów dla developerów mobilnych z cyklu Appspirina mini, które odbędą się 29-ego marca w warszawskim klubie Piaskownica przy ulicy Lipowej 7.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Temat barcampu to narzędzia stosowane do tworzenia stron responsywnych oraz strategie tworzenia ich contentu. Warsztaty poprowadzą Wojtek Zając i Karolina Szczur z krakowskiego XHTMLized. Wojtek jest prezesem krakowskiego biura XHTMLized. Tworzył front end między innymi dla Twittera, FOX Broadcasting Company oraz dla instytucji rządowych i uczelni wyższych na całym świecie. Obecnie zajmuje się dostosowaniem do urządzeń mobilnych 30 stron radiowych dla Rogers - największej firmy medialnej w Kanadzie. Karolina jest designerem i front end developerem w XHTMLized. Współpracowała z firmami takimi jak AdTaily czy Applicake. Obecnie pisze pracę dyplomową na temat projektowania i rozwijania interfejsów mobilnych.

Spotkanie inicjowane jest przez społeczność programistów mobilnych MobileDeveloper.pl, organizujących tego typu wydarzenia w całej Polsce już od prawie roku. Celem barcampów Appspirina mini jest stworzenie warunków umożliwiających rozwój osobom zainteresowanym tematem oraz przede wszystkim zbudowanie silnej społeczności i skonsolidowanie sceny developerskiej w kraju.

Sponsorem wydarzenia jest Onet - najpopularniejsze medium polskiej sieci. Całość będzie prowadzona w języku angielskim i rozpocznie się o godzinie 19:00.

Wstęp na warsztaty jest darmowy, wymagana jest tylko wcześniejsza rejestracja na stronie: https://docs.google.com/a/mobiledeveloper.pl/spreadsheet/viewform?formkey=dFludW9sM1F5MmZzMHRTWXo5VWdsaFE6MA#gid=0

Więcej szczegółów dostępnych jest na: http://www.mobiledeveloper.pl

Wystąpienia z poprzednich barcampów i konferencji dostępne są na kanale http://www.youtube.com/user/mobiledeveloperpl

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)