Ruszył portal Edustation.pl - innowacyjna polska platforma e-learningowa, na której za darmo można uczyć się języka obcego w każdym miejscu na świecie, oszczędzając czas i pieniądze.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Użytkownicy Edustation mają dostęp do licznych artykułów, filmów i zdjęć podzielonych według kategorii tematycznych oraz stopnia zaawansowania. Mogą również nagrać i samodzielnie sprawdzić poprawność swojej wymowy, a także skorzystać z interaktywnego słownika, fiszek i innych ułatwień mających przyczynić się do lepszego zrozumienia i zapamiętania języka obcego. Wszyscy pytają nas, gdzie jest haczyk. A my odpowiadamy, że nie ma żadnego – śmieje się Dmitrij Żatuchin z Edustation. Naszym podstawowym celem jest udostępnianie wiedzy za darmo. To swego rodzaju misja społeczna, której zadaniem jest doprowadzenie do oswojenia się z językiem obcym wszystkich, niezależnie od wieku i umiejętności – dodaje.

Społeczność Edustation ma wpływ na rozwój portalu dzięki temu, że sama może opracowywać i dodawać własne materiały edukacyjne przydatne w nauce – filmy, zdjęcia i teksty. Każda taka aktywność zostanie nagrodzona punktami, które pozwolą awansować na kolejne poziomy i osiągnąć najlepszą pozycję w rankingu. Zależy nam na tym, aby nasi użytkownicy wiedzieli, że budujemy Edustation razem – mówi Dmitrij Żatuchin. - Stworzyliśmy pewną ideę, a teraz chcemy, żeby żyła ona własnym życiem i stale się rozwijała.

Wraz z rozpoczęciem działalności portal zaprasza do udziału w aż 5 konkursach udostępnionych na platformie Facebook na profilu Edustation. Aby wystartować w rywalizacji o nagrodę główną, wystarczy wysłać stworzony przez siebie filmik, w którym uczymy, pokazujemy i wyjaśniamy, jak zrobić coś ciekawego... po angielsku – wyjaśnia Dmitrij Żatuchin.

Na razie na Edustation można uczyć się języka angielskiego, ale jeszcze w tym roku planowane jest wprowadzenie działu z językiem niemieckim, a w przyszłości hiszpańskim i rosyjskim.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)