Już w maju odbędzie się druga edycja WebClusters – konferencji, która wyraźnie zaznaczyła się na mapie wydarzeń z dziedziny IT w Polsce. 17-18 maja na WebClusters wystąpią autorytety z kraju i z zagranicy.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Podobnie jak rok temu przy organizacji wydarzenia swoje siły złączyli: Microsoft, Spółka Red Sky, Wydział Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, BLStream oraz organizatorzy spotkań Meetphp z Poznania.

Tematyka konferencji obejmie szeroki zakres. Pojawią się zagadnienia związane z technologiami webowymi, o których opowiedzą doświadczeni praktycy z branży, ale i nie zabraknie nowinek. Prelegenci gwarantują pragmatyczne podejście: od przedstawienia problemów do ujawnienia sprawdzonych i skutecznych metod ich rozwiązania.

Przewidywane są prezentacje obejmujące tematykę Node.JS, PHP, Python, konfigurowania usług/serwerów, serwowania contentu statycznego i wiele, wiele innych. Ponadto podążając za zapotrzebowaniem jakie ujawniło się w ostatnim czasie, Organizatorzy dodali do programu konferencji także panel dyskusyjny związany z ACTA.

WebClusters, to nie tylko skarbnica wiedzy z pierwszej ręki, to także próba zjednoczenia dość rozproszonego środowiska programistów. - Chcieliśmy zorganizować konferencję otwartą na Community związane z webdevelopingiem. Dążymy do tego aby poza możliwością podzielenia się doświadczeniem, uczestnicy mogli wykorzystywać nawiązane kontakty w codziennej pracy. - mówi Rafał Malinowski – programista firmy Red Sky – jeden ze współorganizatorów WebClusters.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy już dziś na stronę http://2012.webclusters.pl/ gdzie można dokonać rejestracji. Polecamy to wydarzenie wszystkim branżystom.

Więcej informacji:

Rafał Mailnowski: malinowski@red-sky.pl

http://2012.webclusters.pl/

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)