Na zaproszenie Lewiatan Business Angels Warszawę odwiedzi Marco Villa, anioł biznesu i współzałożyciel największej sieci aniołów biznesu we Włoszech.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Założona przez niego w 2007 roku sieć Italian Angels for Growth (IAG, www.italianangels.net), której dziś jest dyrektorem zarządzającym, ma ponad 95. inwestorów, którzy zainwestowali już ponad 16 mln Euro w projekty we Włoszech i Europie. Sieć działa zgodnie z przyjętą w organizacji filozofią silnego wspierania przedsiębiorczości, która jest motorem wzrostu ekonomicznego i sposobem przyspieszania ludzkiego rozwoju.

- Jeśli ktoś chce inwestować w nowopowstałe, innowacyjne firmy, ale potrzebuje informacji jak się do tego przygotować powinien przyjść na spotkanie z Marco Villa - zaprasza Jacek Błoński szef Lewiatan Business Angels. - Rozmowa z doświadczonym inwestorem to doskonała okazja do pogłębienia wiedzy na ten temat, a międzynarodowe doświadczenie naszego gościa to dodatkowy atut - dodaje. Marco Villa doradzi m.in jak wybrać najlepszy zespół, jak ocenić wartość firmy nie osiągającej jeszcze przychodu, jak przygotować dobrą strategię wyjścia.

Spotkanie odbędzie się 31 maja br. w Warszawie w Hotelu Hilton przy ulicy Grzybowskiej 63, w godz. 13.30 - 17.00. Spotkanie prowadzone będzie w języku angielskim.

Zgłoszenia należy przesyłać do 30 maja br. na adres: zgloszenia@lba.pl, podając imię, nazwisko, telefon kontaktowy oraz datę i miejsce spotkania. Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne, ilość miejsc jest ograniczona, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji i program spotkania na www.lba.pl.

Organizatorem jest PKPP Lewiatan i Lewiatan Business Angels.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)