... ... ...

Co można kupić za 20 zł? Po kwartale istnienia startup Faworky.pl nabiera rozpędu!

Dodane

21-04-2011

Marcin Małecki

Każdy ma jakiś talent. Jedna osoba dobrze projektuje, inna zna perfekcyjnie kilka języków. Wymiana wiedzy i umiejętności to rzecz naturalna i codzienna, również w internecie. Dlatego też coraz większą popularnością cieszy się serwis Faworky.pl.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Faworky.pl to serwis skojarzeniowy, za pośrednictwem którego można dokonywać wymiany drobnych usług – tzw. faworków – w stałej, dostępnej cenie. I tak za 20 zł można zamówić wykonanie oryginalnego prezentu, projektu plakatu albo odbyć godzinną konwersację w języku angielskim. Jest to idealne miejsce dla osób, które szukają wszelkiego rodzaju porad. Coraz dynamiczniej wzrasta też liczba faworkowiczów proponujących pomoc w nauce. Oraz tych z dużą wyobraźnią i poczuciem humoru.

Polskie rozwiązanie również na drodze do sukcesu

Zagraniczne serwisy tego typu cieszą się dużą popularnością. Pionier pomysłu – fiverr.com odnotowuje nawet do 5 mln wizyt na swojej stronie miesięcznie.

Stworzyliśmy miejsce, które przyciąga internautów z dużym poczuciem humoru, ale i pragnących dzielić się swoją wiedzą oraz umiejętnościami. W tym momencie jesteśmy liderem na polskim rynku. Mimo iż istniejemy dopiero od kwartału, co miesiąc odnotowujemy stały wzrost zainteresowania. Jakie mamy plany na przyszłość? W najbliższym czasie planujemy znacząco zwiększyć liczbę dostępnych ofert. W tym celu przeprowadzamy konkurs na najciekawszego faworka. Chcemy zbudować silną społeczność sprzedawców, gotową podjąć się każdego drobnego zadania za 20zł. – mówi Maciej Dulski, współtwórca Faworky.pl.

iPody dla najciekawszych faworków

W związku z kwartałem istnienia serwisu jego twórcy przygotowali konkurs przeznaczony dla osób, które umieszczą swojego faworka na stronie Faworky.pl. Warunkiem uczestnictwa
w konkursie jest: posiadanie profilu w portalu społecznościowym Facebook.com, dodanie własnego faworka oraz zebranie największej liczby głosów. Twórcy trzech najlepszych faworków otrzymają iPody Nano 6 generacji. Dla kolejnych dziesięciu najciekawszych zgłoszeń przewidziano bony upominkowe do sklepu Sizeer o wartości 100 zł.

Szczegóły konkursu dostępne są na stronie: http://www.facebook.com/Faworky
Konkurs potrwa od 19 kwietnia do 18 maja 2011 r.

Więcej informacji na stronie: www.faworky.pl

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)