Getting Ready for Investment – pod takim tytułem odbędzie się w Warszawie w dniach 17-21 września br. pięciodniowe bezpłatne szkolenie dla osób z pomysłem na biznes i początkujących przedsiębiorców.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Zajęcia poprowadzą eksperci Lewiatan Business Angels oraz międzynarodowej firmy doradczej META Group z Włoch. Oferuje ona jedne z najlepszych na świecie programów przeznaczonych dla podmiotów zaczynających przygodę z biznesem. Szkolenie będzie miało formę warsztatów, jego uczestnicy posiądą profesjonalną wiedzę na temat możliwości rozwoju swojego biznesu i pozyskania kapitału.

Getting Ready for Investment to doskonałe narzędzie dla startujących przedsiębiorców, osób z pomysłem na biznes, a także dla ludzi nauki, którzy poszukują wsparcia, by rozwinąć projekty technologiczne – tłumaczy Jacek Błoński, szef LBA. – To unikatowa możliwość zyskania przewagi konkurencyjnej w postaci wiedzy i doświadczenia osób działających na dojrzałych rynkach – dodaje.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak zbudować model biznesowy, jak stworzyć efektywny zespół, jak przygotować się do inwestycji, a także jak dobrze zaprezentować projekt przed inwestorem. Warto podkreślić, że dzięki środkom unijnym tak kosztowny pakiet szkoleń oferujemy uczestnikom bezpłatnie – wyjaśnia Szymon Kurzyca, ekspert LBA.

Szkolenie adresowane jest do osób posiadających start-up lub interesujący pomysł na biznes, które poszukują źródeł finansowania. Uczestnicy będą pracować na swoich projektach, zapoznają się także z międzynarodowymi studiami przypadków.

Zgłoszenia z opisem projektu, na formularzu dostępnym na stronie www.lba.pl, należy nadsyłać do 26 sierpnia br. na adres zgloszenia@lba.pl. Do udziału w szkoleniu eksperci LBA i META Group zakwalifikują nie więcej niż 20 najlepszych projektów. Każdy projekt może być reprezentowany przez maksymalnie dwuosobowy zespół. Informacja o zakwalifikowaniu się na szkolenie zostanie podana 5 września.

Zajęcia prowadzone będą w języku angielskim. Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem www.lba.pl. Organizatorem szkolenia jest Lewiatan Business Angels.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)