Każdego dnia przybywa osób zarejestrowanych na konferencje Akademii Empathy. Nic dziwnego. Wiedza na temat sprzedaży w internecie będzie tam rozdawana przez ekspertów hojnie i co ważne bezpłatnie. Są do wzięcia ostatnie wolne miejsca!

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Na konferencje może przyjść każdy, kto już działa bądź myśli właśnie o wejściu na e-rynek, zarówno w roli e-sprzedawcy jak i dostawcy usług dla branży. Konieczna jest jednak rejestracja za pomocą formularza na stronie www.akademiaempathy.pl.

- O tym, że takie eventy mają sens, świadczy najlepiej liczba zgłoszeń, jakie udało się nam zebrać. Po pierwszym tygodniu promocji mieliśmy już ponad 400 chętnych! – relacjonuje Michał Kraus, PR/Marketing Manager Empathy – Internet Software House i koordynator roadshow „E-commerce w Praktyce”. Specjaliści z firm takich jak Sendit.pl, e24cloud.com, Gravity Reco, Contium, PayByNet czy Ceneo podzielą się z uczestnikami praktycznymi wskazówkami na temat prowadzenia e-biznesu kolejno w Krakowie (17 września), Wrocławiu (18 września), Poznaniu (19 września) i Warszawie (20 września).

Intensywny networking branży gwarantuje otwarta formuła spotkań. Konferencje zakładają nie tylko wykłady, ale i możliwość bezpośrednich rozmów z prelegentami. – Po raz pierwszy po konferencji we Wrocławiu odbędą się też warsztaty dotyczące personalizowanych rekomendacji prowadzone w języku angielskim przez Tamasa Motajcseka, specjalistę Gravity Reco. W mniejszej grupie uczestnicy będą mieli szansę znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla swojego biznesu – zachęca ekspert Empathy.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)