Favore.pl – serwis z Grupy Money.pl – będący platformą komunikacji dla usługodawców oraz ich klientów poszerza zakres swojej działalności. Od teraz Użytkownicy serwisu znajdą w nim także korespondujące z usługami produkty.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Favore.pl od początku swego istnienia stawiało sobie za cel ułatwianie komunikacji między przedsiębiorcami z sektora MŚP a ich klientami. W ciągu kilku lat od powstania serwis stał się jednym z liderów w swojej kategorii. Wprowadzone właśnie rozwinięcia mają poszerzyć grono Użytkowników portalu zarówno po stronie przedsiębiorców, jak i ich klientów.

Od pewnego czasu zastanawialiśmy się nad tym jak rozwinąć naszą platformę, poszerzyć nieco jej formułę. Uznaliśmy, że stworzenie miejsca, w którym Użytkownik może uzyskać kompleksowe spełnienie konkretnych potrzeb będzie właściwym kierunkiem. Weźmy prosty przykład, ktoś potrzebuje zamontować w domu płytę indukcyjną. Na Favore.pl może ją kupić, zamówić dostawę i znaleźć fachowca, który mu ją podłączy – wyjaśnia istotę zmian Klara Dyczkowska, prezes Favore Sp. z o.o. z Grupy Money.pl

Produkty w favore.pl zostały podzielone na 12 głównych kategorii. Są one tematycznie i funkcjonalnie połączone z katalogiem usług. Proces ich ogłaszania został maksymalnie uproszczony, a przez najbliższych kilka miesięcy będzie też bezpłatny (docelowo zostanie wprowadzony abonamentowy model rozliczeń). Favore.pl zapowiada także zmiany w nawigacji po serwisie:

Dodatkowym ułatwieniem dla użytkowników ogłaszających się zarówno w produktach, jak i w usługach, będzie możliwość zarządzania wszystkimi ogłoszeniami z jednego konta użytkownika na Favore. Dzięki temu każdy przedsiębiorca będzie miał możliwość stworzenia kompletnej wizytówki swojej działalności z pełną ofertą, jakiej nie ma w żadnym innym serwisie.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)