... ... ...

Neurotechnologie przykładem procesu transferu wiedzy z nauki do biznesu

Dodane

15-03-2013

Mam Startup

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na konferencję pt. „Neurotechnologie jako przykład procesu transferu wiedzy z nauki do biznesu w działalności inwestycyjnej MARR S.A.” organizowaną w ramach projektu „Kapitał na innowacje”. Spotkanie odbędzie się 26 marca 2013 r. w krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II. Początek godz. 10.00.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

To kolejne wydarzenie organizowane przez MARR S.A., którego celem jest popularyzacja idei transferu wiedzy i komercjalizacji badań naukowych. Podczas konferencji poruszona zostanie tematyka neurotechnologii jako rozwiązań innowacyjnych, które mogą uzupełniać i poszerzać zastosowanie standardowych metod terapii i promocji zdrowia, znajdując jednocześnie zastosowanie w biznesie.

W czasie spotkania dyskutowane będą również zagadnienia dotyczące miejsca funduszy kapitałowych w systemie rozwoju innowacji. Zaproszeni eksperci przedstawią rynkowe przykłady zastosowania technologii innowacyjnych.

Do udziału w dyskusji zapraszamy zarówno środowiska naukowe, lekarzy, neuroterapeutów, specjalistów zatrudnionych w służbie zdrowia i placówkach oświatowych, nauczycieli oraz rodziców zainteresowanych ww. problematyką, jak również osoby oraz instytucje na co dzień związane z wdrażaniem innowacji i transferem wiedzy z nauki do biznesu.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Aby zarejestrować się należy do 22 marca wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie:www.marr.pl/konferencja2013. Szczegółowe informacje: www.marr.pl/konferencja2013.

MamStartup objął patronat nad tym wydarzeniem.

ZAPRASZAMY!
26 marca 2013r., Godz. 10.00
Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II
ul. Prądnicka 80, 31-202 Kraków

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)