Firma Mniamo, zajmująca się projektowaniem aplikacji mobilnych i wdrażaniem rozwiązań programów lojalnościowych, udostępniła w Google Play swoją flagową aplikację „Mniamo - Galeria Promocji”. Aplikacja skierowana jest głównie do osób często odwiedzających galerie handlowe.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Narzędzie służy do szybkiego wyszukiwania promocji i wyprzedaży ponad 100 marek w ponad 200 galeriach handlowych z całej Polski. Jak mówią twórcy aplikacji - główną zaletą Mniamo jest ogromna, stale aktualizowana baza promocji, którą można w łatwy sposób przeglądać i korzystać z ofert ulubionych sieci handlowych.

Wraz z uruchomieniem aplikacji ruszyła kampania promocyjna na Facebooku i w blogosferze modowej - gdzie blogerki testują aplikację czy sprawdza się w tzw. codziennym życiu. Pierwsze reakcje już pojawiają się w sieci http://www.cocky.pl/index.php/lifestyle-1/19-mniamo-promocje.

Mniamo dostępne jest obecnie tylko w Google Play, choć jej twórcy przewidują wersję na iOS. Aplikacja jest darmowa i można ją pobrać pod adresem https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.rtproject.android.mniamo

Dla osób, które nie posiadają telefonu z systemem Android, Mniamo przygotowało stronę www.mniamo.com/promocje, gdzie dostępna jest cała baza promocji.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)