iTaxi szturmuje ulice Krakowa z nową, nietypową akcją promocyjną. Każdy, kto w okresie od 1 do 31 maja zamówi dowolną taksówkę poprzez iTaxi, za każdy kurs w graniach m.st. Krakowa zapłaci 20% mniej niż wskaże taksometr kierowcy. Ilość okazyjnych kursów jest nielimitowana, a zamawiać taksówki można na każdy dostępny sposób, przez aplikację mobilną, system dla firm czy po prostu dzwoniąc.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Korzystanie z tańszych przejazdów nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi działaniami, jakie musiałby podjąć pasażer. Samo zamówienie taksówki i odbycie kursu uprawnia do 20% upustu, klient nie musi nic okazywać, ani o niczym informować. Kierowca przyjmując zlecenie wie, że zamówione pochodzi z iTaxi, więc w momencie zakończenia przejazdu i rozliczania się z klientem, taksówkarz odlicza 20% od ceny, która widnieje na taksometrze.

To nasza pierwsza akcja w Krakowie na tak dużą skalę. Zamawiając taksówkę przez iTaxi, każdy użytkownik z Krakowa zapłaci tylko 80% tego, co zapłaciłby zamawiając ten sam pojazd, ale w inny sposób. Zero wysiłku, żadnych przeszkód, więcej pieniędzy w portfelu – tak chcemy zachęcić mieszkańców Krakowa do zapoznania się z iTaxi.– mówi Dawid Olszta, Marketing Manager iTaxi.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)