"Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it's much more serious than that." - Bill Shankly. Kopnij.pl powstało z inspiracji powyższym cytatem. Dla nas futbol również jest bardzo ważny w życiu i poświęcamy mu wiele czasu, jednak w codziennym strumieniu informacji coraz trudniej wyłuskać te najbardziej wartościowe.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Stąd pomysł na miejsce, w którym, wraz ze społecznością, chcemy promować najlepsze teksty, filmy i zdjęcia związane z piłką nożną, a także dać szansę tym, których twórczość kręci się wokół futbolu i chcieliby pochwalić się tym szerszemu gronu.

Główny mechanizm oceniania dodawanych treści na Kopnij.pl znany jest już choćby z takich serwisów, jak digg.com, reddit.com czy wykop.pl. Postanowiliśmy go wykorzystać, jako że wydał nam się on na tyle rozpoznawalny, żeby nie było konieczności uczenia użytkownika obsługi, a zarazem na tyle intuicyjny, aby poradziła sobie z nim osoba, która po raz pierwszy odwiedziła serwis.

Zasadnicza różnica pomiędzy wyżej wymienionymi serwisami a Kopnij jest taka, że skupiamy się tylko na jednym temacie, jakim jest futbol. Liczymy na to, że dzięki temu uda nam się zgromadzić mocno zaangażowaną społeczność użytkowników-kibiców, dla których piłka nożna jest pasją i którzy poszukują najlepszych treści z nią związanych. Chcemy wykorzystać to, aby w przyszłości proponować różnego rodzaju funkcjonalności, aplikacje, usługi, a także prowadzić działania marketingowe ukierunkowane na ściśle określony target.

Serwis został uruchomiony niecały miesiąc temu i aktualnie staramy się dotrzeć do użytkowników poprzez AdWords, reklamy na Facebooku, a także kontaktując się bezpośrednio z osobami prowadzącymi portale, blogi lub innego typu internetowe przedsięwzięcia poświęcone piłce nożnej i zachęcając je do publikowania swoich treści na Kopnij.pl.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)