iwoca to wielokrotnie nagradzana firma finansująca rozwój przedsiębiorstw internetowych, która przyciągnęła uwagę międzynarodowych mediów (m.in. Forbes, Bloomberg, Financial Times, The Huffington Post). W lutym 2014 iwoca rozpoczęła działalność w Polsce i błyskawicznie zyskała zaufanie sprzedawców Allegro.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

W przeciwieństwie do instytucji finansowych iwoca skupia się na rozwiązywaniu problemów zamiast na zachowaniu status quo. Dzięki innowacyjnemu zastosowaniu technologii iwoca pomaga tysiącom e-firm zainwestować w zapasy magazynowe (często ze znacznym rabatem), poszerzenie oferty, technologię lub zatrudnienie pracowników udzielając szybkich, elastycznych i konkurencyjnych pożyczek.

Zamiast polegać na długości historii handlowej lub systemie oceny zdolności kredytowej, platforma iwoca na bieżąco analizuje informacje o historycznych transakcjach, przesłane bezpośrednio z kont e- przedsiębiorców. Wraz z opiniami klientów, danymi firmy oraz informacjami z innych źródeł iwoca stwarza rzetelny obraz potencjału firmy, co pozwala na dokonanie niemal natychmiastowej decyzji o dostarczeniu kapitału na rozwój – bez konieczności zabierania cennego czasu handlowcom.

Ten bezpieczny i dogodny proces pozwala na dostęp do 500 – 50 000 zł w przeciągu 48 godzin – bez formularzy czy biznes planu. Elastyczność i szybkość, możliwość wcześniejszej spłaty i zaoszczędzenia – bez kar czy opłat – oraz negocjacji warunków przy dłuższej współpracy to nie tylko alternatywa dla banków, lecz nowoczesne rozwiązanie aktywnie wspierające polskie firmy działające w sieci.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)