Nextep: turystyka 2.0

nextep turystyka 20
Udostępnij:

Zdobywanie trofeów, odkrywanie nieznanych zakątków z mobilnym przewodnikiem czy autorskie scenariusze wycieczek. Tak wygląda dziś nowoczesne podejście do aktywności w terenie - w najnowsze trendy technologiczne i potrzeby użytkowników doskonale wpisuje się platforma turystyczna Nextep.pl.

System Nextep to serwis internetowy i wspierająca go aplikacja mobilna dostępna na systemy iOS i Android. Nextep odsłania nowe możliwości przed pasjonatami podróży – znajdziemy tu planer wycieczek, kreator gier oraz gotowe scenariusze z oryginalnymi pomysłami na wakacyjne wyprawy.

Jak zostać Mistrzem Gry dla swoich klientów

Dostarczanie niebanalnych doświadczeń jest jednym z wyzwań, przed którym stoją obecnie nie tylko specjaliści ds. marketingu, ale także cała branża turystyczna: hotele, ośrodki agroturystyczne, restauracje, kawiarnie, agencje organizujące szkolenia i wyjazdy integracyjne oraz biura podróży. Wszyscy chcą zaoferować swoim klientom coś wyjątkowego – a co budzi wyjątkowe emocje? Gry - nikt nie odmówi odrobiny zdrowej rywalizacji i zabawy. Nextep.pl pozwala łączyć zwiedzanie z rywalizacją i emocjonującymi grami, oferując unikatowe, nisko kosztowe, mobilne rozwiązania zarówno dla firm, jak i dla użytkowników indywidualnych.

Klient platformy za pomocą serwisu układa fabułę, określa zasady i przebieg rozgrywek. Komunikuje się z graczami za pomocą aplikacji mobilnej, która pełni rolę przewodnika. Gracze szukają wskazanych lokalizacji i meldują się w nich, odszukują i skanują QR kody umieszczone na obiektach lub udzielają odpowiedzi na pytania z quizów. Bawią się, zbierają punkty i... na pewno wrócą po więcej.

Wycieczka skrojona na miarę pasji

Dostosowany do indywidualnych potrzeb planer wycieczek to największy atut platformy Nextep.pl. Firmom oferuje możliwość tworzenia dla klientów scenariuszy zwiedzania, a użytkownikom indywidualnym organizację udanego, aktywnego wypoczynku zgodnego z ich zainteresowaniami. Wycieczkę można przygotować zupełnie samodzielnie. Scenariusz może zostać spersonalizowany zgodnie z zainteresowaniami, np. kultura czy rozrywka. W rezultacie każdy otrzymuje listę wybranych obiektów ujętą w harmonogram wycieczki, dzięki której zrealizuje cel swojej podróży. Turysta zwiedzający Kraków pozna np. historię... słodyczy w Manufakturze Czekolady.

Wehikułem czasu na... Pomorze Zachodnie

Na platformie znajduje się również zbiór gotowych scenariuszy zwiedzania polskich miast i regionów. Turystom planującym wakacje na Pomorzu Zachodnim Nextep.pl zaproponuje podróż w czasie. Na Dolnym Śląsku czekają na nich wielkie tajemnice, w Górach Świętokrzyskich wiedźmy, a na Lubelszczyźnie historia zagubionego sztetla... Jak kończy się wycieczka bez Nextep?