Nie możesz przyjechać na European Start-up Days? Oglądaj transmisję z wystąpień w sieci

Dodane:

Artykuł sponsorowany Artykuł sponsorowany

Udostępnij:

15 i 16 maja w katowickim Spodku odbywa się kolejna edycja European Start-up Days z udziałem znamienitych ekspertów. Dla tych, którzy nie mogą pojawić się na wydarzeniu, wszystkie prelekcje i debaty są transmitowane online przez Głównego Partnera wydarzenia, ING Bank Śląski.

 

To już trzecia edycja European Start-up Days, inspirującego wydarzenia dla przedsiębiorców, startupowców i osób, które dopiero chcą wystartować z własną firmą. Poprzednia edycja zgromadziła 2,5 tysiąca uczestników, a tym razem organizatorzy planują dotrzeć do znacznie większej grupy, również online.

Dostęp do wiedzy i networking w jednym miejscu

W tym roku impreza ponownie ma na celu integrację środowiska młodych przedsiębiorców z ekspertami, prezesami dużych spółek, inwestorami i odnoszącymi sukcesy biznesmenami, którzy są obecni na Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach.

Networking to jednak nie wszystko, co oferuje konferencja. Na European Start-up Days pojawili się eksperci, aby w czasie prelekcji i paneli dyskusyjnych dzielić się wiedzą z widzami i uczestnikami wydarzenia. Aby inspiracje docierały do jak największej grupy, Główny Partner wydarzenia, ING Bank Śląski drugi rok z rzędu transmituje European Start-up Days

„Zainspiruj się najlepszymi w biznesie” to hasło, którym bank zachęca właścicieli firm i osoby, które mają pomysł na startup do oglądania European Start-up Days na żywo, w internecie. ING Bank Śląski transmituje panele, wystąpienia i wykłady odbywające się na Scenie Głównej oraz Scenach A i B. W czasie oglądania transmisji jest możliwość przełączania się pomiędzy nimi. 

ING Bank Śląski transmituje wydarzenie we wtorek 15 maja w godzinach od 9:30 do 17:00, a w środę 16 maja od 10:00 do 15:15. Szczegółowy harmonogram transmisji jest dostępny na stronie. Zapraszamy do oglądania streamu! 

 

Inspiracje płynące z najlepszego źródła

W tegorocznej agendzie European Start-up Days znajdują się tematy dla osób prowadzących firmę, którzy chcą wejść na nowy poziom, a także dla tych, którzy dopiero planują założyć własną działalność. Zaproszeni eksperci odpowiedzą na wiele pytań, między innymi jak promować firmę online, jak wykorzystać eko trend w rozwoju biznesu, jak zdobywać klientów mimo przeszkód.

Podczas tegorocznych European Start-up Days swoją wiedzą dzielą się między innymi Katarzyna Dorsey, Michał Sadowski i Wiktor Warchałowski. Zgromadzeni eksperci omawiają takie kwestie jak rozwój technologii, przyszłość przemysłu, sztuczna inteligencja, e-sport, internet rzeczy, elektromobilność, smart cities, czy przemysł 4.0.