Nie projektuj sam. Rób to razem z zespołem. Zobacz nowe reklamy UXPin

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

UXPin, polski startup stworzony przez Marcina Tredera, udostępnił właśnie dwie nowe reklamy wideo. Ich zadaniem jest pokazanie szerszej publiczności do czego można wykorzystać narzędzie stworzone przez polskich startupowców. Obraz pokazuje też, jak dzisiaj wygląda firma powstała w 2010 roku w Gdyni

Nowa reklama UXPin została nakręcona w Kalifornii i w Gdańsku, gdzie mieszczą się siedziby polskiego startupu. – W tym przypadku skupiliśmy się na współpracy między zespołami z Gdańska i z Mountain View, jak i pokazaniu nowego panelu UXPina. Bardzo ważnym elementem było też ukazanie prawdziwych pasji i emocji związanych z pracownikami korzystającymi z narzędzia – komentuje obraz Adrian Chudek, twórca kampanii reklamowej UXPin. Zobaczcie sami, jak polski startup promuje się na świecie.

1. Collaboration

https://vimeo.com/173999978

2. You Inspire

https://vimeo.com/144263470

UXPin to polska aplikacja webowa do wspólnego projektowania interfejsów aplikacij mobilnych i stron www. Historia tej spółki rozpoczęła się w 2010 roku, kiedy to Marcin Treder, Kamil Zięba, Wiktor Mazur, Piotr Duszyński i Marcin Kowalski wspólnie postanowili stworzyć narzędzie wspierające pracę projektantów. Ich pomysł polegał na tym, by stworzyć gotowe karteczki z elementami, które pozwolą na wyklejanie projektów. Nakład pierwszych bloczków sprzedał się w ciągu 48 godzin.

Po tym sukcesie zespół z Gdyni postanowił pójść o krok dalej i stworzyć aplikację internetową współpracującą z notesami. Dziś działalność UXPin opiera się głównie na platformie, która ułatwia tworzenie stron internetowych i aplikacji mobilnych przyjaznych użytkownikom. Do dziś w ten polski startup zainwestowano 7,3 mln dolarów. 

Obejrzyj poprzedni odcinek cyklu pt. Wideo dnia.