Nie przegap! Ruszyły zapisy do turnieju Hello Tomorrow Challenge

Dodane: 17.05.2016

Informacja prasowa

Udostępnij:

Ruszyły zapisy do ogólnoświatowego turnieju Hello Tomorrow Challenge dedykowanego naukowcom i startupowcom. Zapisy potrwają do 17 czerwca.

Hello Tomorrow Challenge to ogólnoświatowy turniej dla naukowych projektów i startupów we wczesnym etapie rozwoju, które chcą rozwiązać społeczne i przemysłowe problemy za pomocą technologii. Do tej pory 60 naszych laureatów zebrało ponad 120 milionów euro inwestycji, w tym ostatnio GTherapeutics, zwycięzca z 2014 roku, zdobył 36 milionów euro by rozwijać terapię neurostymulacji dla uszkodzonego rdzenia kręgowego. W obecnej edycji szukamy przedsiębiorczych naukowców skupiających się na jednej z 10 kategorii: aeronautyka, jakość powietrza, uroda i dobre samopoczucie, dane, energia, żywność i rolnictwo, służba zdrowia, przemysł 4.0, transport i mobilność, zarządzanie wodą i odpadami.

Najlepsze projekty z całego świata będą miały okazję uczestniczyć w naszym corocznym Hello Tomorrow Summit, który odbędzie się 13 – 14 października w Paryżu. Będą walczyć o nagrody od 15 tysięcy euro (nagrody dla wygranego w kategorii), do 100 tysięcy euro (nagroda główna), będą promowani w międzynarodowych mediach i będą mogli budować relacje z zaproszonymi inwestorami z poszczególnych sektorów (w poprzedniej edycji byli to przedstawiciele m.in.: Index, Flasgship, Accel, Y Combinator itp), głównymi przedstawicielami dużych organizacji (w poprzedniej edycji: Google [x], IBM, NASA, Roche itp.), a także innymi przedsiębiorcami (Deepmind, Hyperloop, Matternet, Epibone itp). Wśród naszych laureatów można znaleźć przedsiębiorczych naukowców takich jak G-therapeutics (EPFL), Biocarbon Engineering (Oxford) czy Nanoly Biosciences (UC Berkeley),

Aplikacje zbieramy do 17 czerwca. Startupy na wczesnym etapie (nawet projekty niezarejestrowane jeszcze jako spółki) mogą aplikować, pod warunkiem, że wartość inwestycji w startupie wynosi mniej niż 400 tys. euro i mają one rozwiniętą podstawę swojej technologii z dowodem koncepcji lub weryfikacji naukowej. Sprawdź naszą stronę internetową (http://challenge.hello-tomorrow.org/), aby dowiedzieć się więcej i zgłosić się do programu. Jeśli macie pytania albo potrzebujecie pomocy ze swoim zgłoszeniem odzywajcie się na: [email protected] Zapraszamy też do korzystania z kodu polecającego RAB_KAT aby przyspieszyć rozpatrzenie swojej aplikacji.

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia

fot. pixabay.com

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem