Nie tylko centra handlowe, czyli wielka wyprzedaż na Sprzedajemy.pl

Dodane: 03.01.2012

Lech Romański Lech Romański

Nie tylko centra handlowe, czyli wielka wyprzedaż na Sprzedajemy.pl

Udostępnij:

Poświąteczne wyprzedaże zwykły kojarzyć nam się z obniżkami cen sprzętu elektronicznego i pozbywaniem się przez sieciówki zimowych kolekcji. Od pewnego czasu zauważalny staje się jednak nieco inny trend.

Poświąteczne wyprzedaże zwykły kojarzyć nam się z obniżkami cen sprzętu elektronicznego i pozbywaniem się przez sieciówki zimowych kolekcji. Od pewnego czasu zauważalny staje się jednak nieco inny trend. Mianowicie, po Świętach sprzedażą nowych rzeczy w niebywale atrakcyjnych cenach zajmują się nie wielkie hipermarkety – a sami konsumenci…

Czym zatem handlujemy? Choinkowymi prezentami, które nie do końca trafiły w nasz gust, rozmiar lub upodobania. Przed Bożym Narodzeniem oblężenie przeżywają przede wszystkich sklepy – zarówno te tradycyjne, jak i internetowe. Jednak już w wigilijny wieczór zdecydowanie większy ruch odnotowują platformy handlowe, na których za darmo umieszczać można własne oferty sprzedaży. Portal Sprzedajemy.pl wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich użytkowników i zorganizował dla nich akcję pod nazwą Wielka Wyprzedaż Prezentów Świątecznych, oferując darmowe wyróżnienia sprzedawanych prezentów i ich promocję na stronie głównej serwisu – za co słono płaci się na przykład na portalach aukcyjnych.

To taki świąteczny ukłon w stronę naszych użytkowników – mówi Anna Pietrasik, zajmująca się w spółce komunikacją. – Stosunkowo często zdarza się, że pod choinką znajdujemy np. dwie jednakowe koszulki albo płytę, którą od dawna mamy na półce. Dzięki naszej akcji można teraz szybko i za darmo zamienić takie podarunki na gotówkę, a specjalne oznaczenie oferty da kupującemu gwarancję, że dany przedmiot, choć z drugiej ręki – nigdy nie był używany. Akcja wyprzedażowa na Sprzedajemy.pl potrwa do 8 stycznia. Do tego czasu (po zaznaczeniu odpowiedniej opcji na liście ofert) można przeglądać całkiem nowe przedmioty w cenach zdecydowanie niższych od tych rynkowych.Event ma nawet swoje wydarzenie na Facebooku, do którego non stop dołączają nowi sprzedający. Polujących na internetowe okazje również przybywa. Nikt bowiem nie powiedział, że prezent, który dla jednej osoby okazał się chybiony, nie spełni marzeń innej.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem