Nie tylko efektowny, ale i wszechstronny. Lenovo IdeaPad Flex 5 to nowa jakość w świecie sprzętu biznesowego

Dodane:

Agata Ruszkowska Agata Ruszkowska

Nie tylko efektowny, ale i wszechstronny. Lenovo IdeaPad Flex 5 to nowa jakość w świecie sprzętu biznesowego

Udostępnij:

Laptopy do pracy nie muszą być duże, ciężkie i “pancerne” – okazuje się, że technologiczny design i nowoczesne rozwiązania są potrzebne także w biznesie. Nowy model od Lenovo to kompromis idealny – świetnie wygląda i zapewnia wydajną pracę.

Postęp technologii, a także szerokie możliwości zasięgu internetowego sprawiły, że obecnie możemy pracować z dowolnego miejsca na świecie. Nic więc dziwnego, że coraz rzadziej spotykamy się ze swoimi klientami w biurach i wolimy spotykać się ze swoimi klientami chociażby w klimatycznych kawiarniach w centrum miasta.

Niezależnie od tego, jak często odbywamy spotkania biznesowe, niezwykle ważne jest posiadanie sprzętu do pracy, który zapewni wysoki komfort użytkowania, mobilność oraz świetną grafikę. I choć wydawałoby się, że nie można mieć wszystkiego, to nowy model od Lenovo wydaje się być idealnym kompromisem pomiędzy stylem, a wydajnością. Dlaczego Lenovo IdeaPad Flex 5 jest uważany za jeden z najbardziej wszechstronnych laptopów dostępnych na rynku?

Przede wszystkim nowy, lekki (zaledwie 1,5 kg) model od Lenovo wyróżnia procesor AMD Ryzen 7 4700U. Ta jednostka bezbłędnie radzi sobie nawet z najbardziej zaawansowanymi zadaniami, zwiększając taktowanie bazowe zegarów procesora podczas pracy w różnych wymagających programach i aplikacjach. Dzięki tej technologii praca grafika, montażysty czy fotografa może stać się jeszcze bardziej mobilna.

Dodatkowo Lenovo IdeaPad Flex 5 zapewnia świetny obraz – karta graficzna Radeon i 14-calowy ekran o rozdzielczości FHD (1920 x 1080) to połączenie, dzięki któremu na nowo odkryjemy graficzny potencjał mobilnych laptopów. Istotne w kontekście pracy jest również to, że ekran jest ujęty z czterech stron w wąską ramkę, dzięki czemu oferuje więcej miejsca na ekranie, a przy tym wyróżnia się eleganckim i nowoczesnym wyglądem.

Design, który w swoim założeniu miał przyciągać wzrok i dobrze prezentować się w każdym miejscu, jest ważnym elementem tego modelu. Niesamowicie efektowne jest już samo uruchamianie tego sprzętu – otwierany w zakresie 360° zawias może działać jako laptop, czy też tablet, na którym możemy pisać i rysować za pomocą piórka cyfrowego.

Dodatkowo dbałość o detale wykonania, obudowa w ciekawych kolorach, a nawet powierzchnia, która jest bardzo przyjemna w dotyku – to wszystko składa się na to pierwsze dobre wrażenie.

Tablet i laptop do pracy oraz rozrywki w jednym – mając tak szeroki wachlarz możliwości, które dopasowują się do naszego stylu życia, szybko przekonamy się, że mobilna praca może być naprawdę wygodna. Szczególnie, że IdeaPad Flex 5 od Lenovo daje także poczucie bezpieczeństwa, gdziekolwiek pracujesz – fizyczna przesłona kamery zapewnia prywatność, a czytnik linii papilarnych, za sprawą którego zalogujesz się do swojego laptopa, zapobiega dostaniu się twoich danych w niepowołane ręce. Twórcy tego urządzenia dobrze wiedzą, że w pracy poza designem i wydajnością, równie ważne jest poczucie komfortu i bezpieczeństwa, które zapewnia nowy IdeaPad Flex 5.

Publikacja powstała we współpracy z marką Lenovo