Nie zmarnuj szansy na własny biznes. Stwórz go w 2 miesiące!

Dodane: 08.05.2012

Lech Romański

Udostępnij:

8 weekendów szkoleń oraz spotkań z praktykami i ekspertami plus 8 tygodni ciężkiej pracy, a wszystko po to, żeby stworzyć własny e-biznes. Rekrutacja do piątej edycji Startup School właśnie ruszyła!

8 weekendów szkoleń oraz spotkań z praktykami i ekspertami plus 8 tygodni ciężkiej pracy, a wszystko po to, żeby stworzyć własny e-biznes. Rekrutacja do piątej edycji Startup School właśnie ruszyła!

Nadchodzi kolejna edycja Startup School – szkoły e-biznesu organizowanej przez Fundację Startup School i Rafała Agnieszczaka, którzy od 2009 roku skutecznie wspierają przedsiębiorcze inicjatywy młodych ludzi w Internecie. Właśnie ruszyła rekrutacja do letniej edycji warsztatów. Zgłoszenia mogą nadsyłać pasjonaci marketingu, nowych technologii oraz graficy.

Startup School to miejsce gdzie nie tylko zrobisz swój własny projekt internetowy, ale nauczysz się jak tworzyć własny biznes… Jak współpracować z innymi ludźmi, jak kreować działania marketingowe, jak myśleć o swoim startupie, aby dopasować go przyszłym użytkownikom. Jeśli chcesz miło spędzić wakacje – to nawet się tutaj nie wybieraj. Czeka Cię praca, nerwy, dużo dyskusji oraz ciągłe deadline’y. Oczywiście możesz się tego wszystkiego nauczyć w domu, ale czy nie lepiej, móc uczyć się od tych którym się udało i którzy zarobili pieniądze na swoich projektach. Startup School to nie tylko tworzenie produktu ale i kontakty, których nie zdobędziesz siedząc w domu – mówi Mariusz Ostapowicz, współtwórca DayBite.com, uczestnik czwartej edycji Startup School.Na tych, którzy chcą stworzyć własny e-biznes czeka 8 warsztatowych spotkań w Warszawie i tygodni pracy nad projektem pod okiem doświadczonych praktyków. Organizator zapewnia wsparcie merytoryczne i finansowe w trakcie całych warsztatów.Piąta edycja Startup School rozpoczyna się 3 sierpnia 2012 roku. Pod koniec września wszystkie projekty zostaną zaprezentowane publicznie podczas uroczystej gali z udziałem publiczności i inwestorów. Zgłoś się już dziś!Najbliższa edycja Startup School rozpocznie się 3 sierpnia 2012 roku i będzie trwała do końca września. Formularz zgłoszeniowy oraz dodatkowe informacje znajdują się na stronie:http://www.startupschool.pl/rekrutacja
icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem