Niebawem StartUp Mixer w Krakowie!

niebawem startup mixer w krakowie
Udostępnij:
31. maja b.r. w Biurowcu Meduza na ul. Mogilskiej 65 (4 piętro) o godzinie 18:45 odbędzie się pierwszy w Krakowie StartUp Mixer z udziałem Pawła Sali (Freshmail.pl), Szymona Mosiołka (Dj4fun) i Bartłomieja Bigi (Samorząd Studentów UJ).

31. maja b.r. w Biurowcu Meduza na ul. Mogilskiej 65 (4 piętro) o godzinie 18:45 odbędzie się pierwszy w Krakowie StartUp Mixer z udziałem Pawła Sali (Freshmail.pl), Szymona Mosiołka (Dj4fun) i Bartłomieja Bigi (Samorząd Studentów UJ). Organizatorem StartUp Mixera jest Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości w Krakowie.


StartUp Mixer dotyczyć będzie tematu organizacji imprez, wydarzeń, eventów zarówno kameralnych jak i masowych. W wydarzeniu wezmą udział:

  • Paweł Sala - Dyrektor zarządzający firmy FreshMail, będącej w czołówce polskich firm dostarczających narzędzia do e-mail marketingu. Wykładowca na wyższych uczelniach, prelegent konferencji branżowych, trener na szkoleniach związanych z branżą marketingową. Od kliku lat publikujący artykuł na łamach magazynów i serwisów związanych z branżą marketingową.
  • Szymon Mosiołek – właściciel firmy eventowej Dj4Fun,obsługującej m.in. firmy: Shell, CH2M HILL czy Kompania Piwowarska. Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku zarządzającego hotelami 3 i 4 gwiazdkowymi. Pracował zarówno jako DJ i konferansjer oraz jako Event manager w agencjach muzycznych i eventowych (m.in. Magic Music) . Grał w takich klubach jak Klub Kwadrat, Klub Dziekanat, Sport Pub Ring, Klub U Louisa, Klub Afera, M Club, Klub Ręce i Nogi. Obecnie prowadzi własną firmę eventową.
  • Bartłomiej Biga – Pełnomocnik ds. Juwenaliów UJ z ramienia Samorządu Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Organizator Juwenaliów Krakowskich (od 2009 roku), konferansjer, dziennikarz muzyczny (m.in. serwis RockMagazyn, miesięcznik Plus Ratio, radio Ex Fm), wieloletni Wiceprzewodniczący Komisji Kultury Samorządu Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. W swojej działalności koncentruje się na projektach muzycznych adresowanych do masowego odbiorcy.

Zaproszone firmy, które wezmą udział w konkursie to:

Organizacja/tworzenie Gier Społecznościach - rozrywki wykorzystującej dostępną przestrzeń w celu prowadzenia wydarzeń promocyjnych oraz imprez integracyjnych. Gry wykorzystują nieliniowe rozgrywki, technologie mobilne oraz zadania problemowe oparte na interakcjach społecznych.

EVENTIQUE – your boutique of events zajmuje się organizacją wszelkich imprez okolicznościowych. Celem firmy jest organizacja różnego typu imprez przy jak najmniejszym wkładzie finansowym, ponieważ, jak przekonuje, usługa organizatorska nie musi być droga. EVENTIQUE ma na celu także promocję młodych, zdolnych ludzi, którym ciężko przebić się na rynku ze swoimi umiejętnościami.

Grupa entuzjastów, którzy swoje pomysły realizują z pasją i radością. Organizujemy imprezy edukacyjno-rozrywkowe, przybliżające temat kultury i popkultury japońskiej oraz umożliwiające pożyteczne i atrakcyjne spędzenie czasu.

StartUp Mixer jest cyklicznym spotkaniem organizowanym przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, Adresowane jest przede wszystkim do młodych przedsiębiorczych ludzi, którzy planują lub już prowadzą własne działania biznesowe. Celem spotkania jest wybór najlepszego i najciekawszego startupa zajmującego się organizacją eventów (który potem będzie miał szansę otrzymać statuetkę Polski Przedsiębiorczej dla najlepszego startupa w Polsce).

StartUp Mixer – pierwszy raz w Krakowie

Program:

  • 18:45 – rejestracja Gości
  • 19:00 – Rozpoczęcie StartUp Mixera
  • 19:15 – 20:00 Wystąpienia StartUpów, dyskusja, wybór najlepszego pomysłu biznesowego
  • 20:00 - Wystąpienia ekspertów: Paweł Sala, Szymon Mosiołek, Bartłomiej Biga 20:45 – Zakończenie części oficjalnej, poczęstunek

Szczegółowych informacji udziela Kamila Golec, 505 097 456, [email protected]

źródło: informacja prasowa