Niekonferencja dla projektantów po raz kolejny zagości w Gdyni. ProductCamp zaktywizuje uczestników

Dodane: 19.05.2018

Informacja prasowa

Udostępnij:

Największe wydarzenie związane z projektowaniem produktów i usług cyfrowych w Europie Centralnej po raz kolejny odbędzie się w Gdyni. Eksperci i praktycy przez trzy dni będą dzielić się wiedzą, najlepszymi praktykami i inspiracjami.

źródło: Flickr ProductCamp

ProductCamp to międzynarodowe wydarzenie, w którym biorą udział specjaliści ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytanii, Norwegii, a nawet z Australii. Wśród nich są designerzy, badacze, analitycy, managerowie, startupowcy oraz wszyscy, którzy tworzą cyfrową (i nie tylko) przyszłość, naprawiają teraźniejszość i kreują wartość, zmieniającą świat na lepsze. 

Na każdego uczestnika ProductCampu będą czekać tony inspiracji i praktycznej wiedzy prosto od projektantów produktów i usług cyfrowych, których pracowali dla najbardziej znanych firm na świecie: Adobe, Dropbox, Spotify, Netflix, Apple, Minecraft, NY Times i wielu innych. 

ProductCamp odbędzie się w dniach 7-9 czerwca w PPNT Gdynia (Budynek III). 7 czerwca to dzień warsztatów i szkoleń, 8 odbywa się konferencja, a 9 BarCamp.

BarCamp to dość nietypowa formuła nie-konferencyjna, która polega na tym, że prelegenci poprowadzą 30 minutowe wystąpienia podczas 7 równoległych sesji. Agenda powstaje rano, kiedy wszyscy prelegenci wybierają godzinę swojej prelekcji i wpisują tematy na barcamp board. 

Przed każdą turą, w krótkim pitchu prezentują swoje tematy oraz wskazują, w jakiej formie je zrealizują, m.in. prezentacje, warsztaty, dyskusje moderowane, analizy produkty, case studies, prezentacje metod badawczych.

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia

 

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem