No Fluff Jobs dołącza do Ringier Axel Springer Media AG

Dodane:

Karolina Halik Karolina Halik

Udostępnij:

Ringier Axel Springer Media AG kupił 44 procent udziałów w No Fluff Jobs. Platforma z ofertami pracy dla specjalistów IT wzbogaci portfolio serwisów z ogłoszeniami w CEE.

fot. unsplash.com

No Fluff Jobs jest serwisem dla specjalistów IT. Oferty, które są w nim publikowane są wystandaryzowane i porównywalne, a to, co jest w nim unikatowe, to obowiązkowe informowanie o widełkach płacowych.

− No  Fluff Jobs przekonała nas swoim wyjątkowym podejściem i ogromnym zaangażowaniem całego zespołu w kwestię zmiany standardów na rynku rekrutacyjnym w branży IT. Niezmiernie cieszy nas, że stajemy się partnerem tej polskiej spółki działającej w segmencie ogłoszeń i tym samym rozszerzamy portfolio portali Ringier Axel Springer Media z ogłoszeniami z rynku pracy –  mówi Mark Dekan, CEO Ringier Axel Springer Media AG. 

Polski serwis dołączy do grupy portali ogłoszeń z rynku pracy. Należą do niej Profession.hu z Węgier, CV Keskus OÜ, operator wiodących serwisów z ofertami pracy cvkeskus.ee w Estonii, cvmarket.lv działający na Łotwie i cvmarket.lt z Litwy.

Założyciele polskiego serwisu, Magdalena Gawłowska-Bujok i Tomasz Bujok, zachowają pozostałe udziały w spółce. Pozostaną również na czele zarządu gdyńskiej spółki.

− Cieszymy się z  połączenia sił z Ringier Axel Springer Media AG. Dzięki tej współpracy możemy wzmocnić jeszcze bardziej nasze zaangażowanie w zmianę rynku rekrutacyjnego branży IT w Polsce i na świecie. Mamy mnóstwo pomysłów na rozwój portalu wraz z naszym silnym partnerem strategicznym i optymistycznie patrzymy w przyszłość − mówi Tomasz Bujok CEO i założyciel No Fluff Jobs. 

W Ringier Axel Springer Media AG natomiast powstało nowe stanowisko, Group Director of Job Classifieds Portfolio, które obejmie István Martis, CEO profession.hu. Jego zadaniem będzie dalszy rozwój i rozszerzenie portfolio serwisów z ogłoszeniami z rynku pracy.