No Fluff Jobs rozpoczyna międzynarodową ekspansję. Oddział na Węgrzech już otwarty

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

No Fluff Jobs rozpoczyna międzynarodową ekspansję. Oddział na Węgrzech już otwarty

Udostępnij:

Po sukcesie jaki osiągnął w Polsce, portal No Fluff Jobs rozpoczął ekspansję za granicę. Pierwszy oddział otwarty został na Węgrzech. Podobnie jak w naszym kraju, misją No Fluff Jobs na rynku węgierskim jest promowanie transparentności w procesach rekrutacji w branży IT. Najlepszym tego przykładem jest wymóg informowania o oferowanym wynagrodzeniu w każdym udostępnianym ogłoszeniu o pracę.

Blisko 85% specjalistów IT z Węgier chce, żeby w ogłoszeniach o pracę były widoczne widełki płacowe. 78% z nich uważa, że powinno się w nich także uwzględnić technologie i języki programowania – wynika z badania przeprowadzonego przez No Fluff Jobs na grupie 500 respondentów.

– Większość badanych podkreślała, że brak danych o zarobkach, technologiach używanych w projekcie oraz metodologii pracy jest dla nich kłopotliwa. Z podobnymi problemami, zanim 5 lat temu wystartowaliśmy z No Fluff Jobs, zmagali się też polscy informatycy – mówi Tomek Bujok, CEO No Fluff Jobs.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku IT No Fluff Jobs stworzył specjalny formularz ogłoszenia, który skłonił pracodawców do odpowiedzi na wszystkie interesujące potencjalnych pracowników kwestie. Zawiera on wymagane języki programowania, metodologię pracy oraz informację o wynagrodzeniu. Dzięki takim elementom kandydaci w prosty sposób będą mogli stwierdzić czy dana oferta jest dla nich interesująca.

– Jako lider polskiego rynku ogłoszeń IT jesteśmy bardzo podekscytowani, mogąc podzielić się naszą wizją transparentności i skutecznej rekrutacji IT na Węgrzech. To znaczący krok naprzód dla całej naszej firmy, ponieważ zwiększamy nasz wpływ na rynek ogłoszeń IT w Europie – dodaje Bujok.

No Fluff Jobs w ciągu 5 lat działalności zmienił standardy rekrutacji IT w Polsce. Do dziś firmie udało się pozyskać ponad 3000 klientów i prawie 3 miliony użytkowników. Jego unikatowość polega na publikowaniu wystandaryzowanych i porównywalnych ofert pracy oraz wprowadzeniu obowiązkowych widełek płacowych w każdym ogłoszeniu.