Nobillo – nowy system do zarządzania projektami i pracy grupowej „w chmurze”

nobillo nowy system do zarzadzania projektami i pracy grupowej w chmurze
Udostępnij:
Aplikacja Nobillo to nowoczesne narzędzie, które w łatwy sposób pozwala utrzymać kontrolę nad prowadzonymi projektami i zapewnia sprawną kooperację w ramach realizowanych prac. System jest dostępny na rynku od lipca br.

Aplikacja Nobillo to nowoczesne narzędzie, które w łatwy sposób pozwala utrzymać kontrolę nad prowadzonymi projektami i zapewnia sprawną kooperację w ramach realizowanych prac. System jest dostępny na rynku od lipca br. Obecnie grono jego użytkowników tworzy ponad 200 firm i instytucji o zróżnicowanym profilu i wielkości – od freelancerów po duże instytucje i spółki giełdowe.


Rozwiązanie ma charakter uniwersalny, sprawdza się w każdej firmie niezależnie od jej wielkości, branży, skali i złożoności prowadzonych projektów. Narzędzie jest dostępne w modelu sprzedaży SaaS, dzięki czemu do pracy z Nobillo wystarczy jedynie komputer z dostępem do Internetu oraz dowolną przeglądarką. 

- Stworzyliśmy aplikację,  której  zalety doceni nie tylko freelancer, ale również duża organizacja. Koncepcja systemu została zaprojektowana w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić proces zarządzania projektami. Nobillo to narzędzie przyjazne w obsłudze, które jednocześnie oferuje bogaty wachlarz niezbędnych funkcjonalnościmówi Marcin Markiewicz, jeden z pomysłodawców aplikacji.

System Nobillo jest wyposażony w zestaw narzędzi umożliwiających sprawne zarządzanie projektami. Interaktywny diagram Gantta ułatwia harmonogramowanie, a codzienna współpraca zespołowa jest komfortowa i efektywna dzięki systemowi wiadomości oraz repozytorium plików. Każdy użytkownik systemu na swoim kokpicie widzi zadania, które zostały mu przydzielone oraz zdarzenia z kalendarzy. Użytkownik otrzymuje również informacje o wszystkich wydarzeniach, które go dotyczą za pomocą wbudowanego systemu powiadomień oraz poczty e-mail.

Kluczową zaletą aplikacji jest jej wyjątkowa intuicyjność i łatwość obsługi będąca efektem precyzyjnego doboru funkcjonalności i współpracy ze specjalistami w dziedzinie projektowania i usability. Stworzenie jednego środowiska pracy skupiającego wszystkich uczestników projektu przekłada się na wzrost wydajności zespołu oraz szybką i efektywną realizację zadań. System w znaczący sposób ułatwia i usprawnia komunikację w grupie projektowej. Jego walory doceni nie tylko menedżer, ale również każdy uczestnik projektu. Co więcej, istnieje możliwość włączenia w proces komunikacji klientów według indywidualnie zdefiniowanego zakresu.

Nobillo oferowane jest w ramach miesięcznego abonamentu. Dostępny jest również bezpłatny pakiet testowy umożliwiający korzystanie z pełnej funkcjonalności aplikacji. W najbliższych miesiącach Nobillo zostanie wzbogacone m.in. o moduł budżetowania oraz raporty. W planach jest również wersja mobilna systemu. Do końca roku Nobillo oferuje promocyjne ceny abonamentów. Więcej informacji na stronie www.nobillo.com.

źródło: informacja prasowa