Nowa aplikacja mobilna Funmedia do nauki języków obcych

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

Innowacyjne multimedia: quizy, filmy, dialogi oraz fiszki, przyjazny interfejs, a co więcej punkty i odznaki za systematyczność w nauce. Wszystko to dostępne w dowolnym miejscu i porze, w osobistym smartfonie lub tablecie, dzięki nowej aplikacji mobilnej wydanej przez firmę Funmedia.

Innowacyjne multimedia: quizy, filmy, dialogi oraz fiszki, przyjazny interfejs, a co więcej punkty i odznaki za systematyczność w nauce. Wszystko to dostępne w dowolnym miejscu i porze, w osobistym smartfonie lub tablecie, dzięki nowej aplikacji mobilnej wydanej przez firmę Funmedia.

Nauka języków z każdego miejsca i o dowolnej porze? Od teraz to możliwe. 6 września wrocławska firma Funmedia, działająca na międzynarodowym rynku e-learningu, wydała swoją pierwszą aplikację mobilną do nauki języków: Kursy123. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą efektywnie wykorzystać czas spędzony w podróży, drodze do pracy czy w każdym innym miejscu.

Aplikacja Kursy123 oferuje naukę pięciu języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego i hiszpańskiego. Nauka obejmuje różne poziomy zaawansowania, dzięki czemu z aplikacji mogą korzystać zarówno osoby rozpoczynające swoją przygodę z danym językiem, jak i chcące pogłębić umiejętności językowe.

Nasza aplikacja została stworzona z myślą o tysiącach osób chcących uczyć się języka obcego o każdej porze, np. w drodze do pracy. Dzięki zastosowaniu przyjaznego interfejsu oraz elementów gamifikacji nauka z naszym produktem staje się “Fun” – mówi Bartłomiej Postek, Prezes firmy Funmedia.

Aplikacja dedykowana jest na urządzenia z systemem Android, od wersji 2.2 (smartfony i tablety). System pozwala na mierzenie indywidualnych postępów w nauce, a mechanizm zapisywania wyników w chmurze oraz automatycznej synchronizacji, pozwala na współdzielenie ich między wersją desktopową, a mobilną. Pozwala to na kontynuację nauki z przeglądarki internetowej na komputerze, w formie mobilnej (na tablecie i komórce), korzystając z tego samego konta.

Ponad wejście na rynek mobile, Funmedia przeprowadziło aktualizację mechaniki kursów wprowadzając elementy gamifikacji. Aplikacja pozwala na zdobywanie punktów w zamian za podejmowanie aktywności oraz zamienianie punktów na odznaki, które zarazem są formą nagrody dla kursanta za systematyczność w nauce. Aplikacja umożliwia integrację konta z Facebookiem, dzięki czemu użytkownik, który zsynchronizował swoje konta, ma możliwość pochwalenia się zdobytą odznaką lub wynikami ze znajomymi.

Najnowsze i sprawdzone rozwiązania pozwalają na skuteczne przyswajanie słówek oraz utrwalanie wymowy. Nauka każdego języka opiera się na multimedialnych i w pełni interaktywnych komponentach. W aplikacji znajdziemy zarówno fotolekcje, quizy, moduły dialogów czy pomocne w zapamiętywaniu słówek fiszki. Filmy z udziałem native speakerów wprowadzą nas w różnorodne sytuacje komunikacyjne, co więcej ułatwiając ćwiczenie wymowy.

Metoda123, w oparciu o którą zostały skonstruowane wszystkie kursy, polega na kontakcie jedynie z językiem obcym w trakcie nauki. Została ona opracowana przez międzynarodowy zespół metodyków oraz native speakerów, co jest gwarancją efektywności nauki z Kursy123. Podział na poziomy zaawansowania oraz rozdziały, w ramach danego poziomu, pomagają w ustrukturyzowaniu zdobywanej wiedzy.

Aplikacja moblina Kursy123 to rozwiązanie oferujące efektywną naukę, za pomocą nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie metod. Aplikacja jest dostępna w Google Play, z okazji premiery bezpłatnie aż do końca września.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem